Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komárom-Esztergom megyében...

Komárom-Esztergom megyében állatorvosok? Negatív-pozitív tapasztalatok, vélemények az egyes állatorvosokról?

Figyelt kérdés
Már majdnem az összes állatorvost végigjártuk Esztergom-Dorog térségben. Nem lehet megbízható, állatszerető állatorvost találni? Olyat, aki nem csak a pénzre hajt, hanem az állat érdekeit nézi?
2012. jan. 23. 12:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Akkor kezdem én. A válaszokkal szerintem segítünk sok embernek, aki tanácstalan, hogy melyik állatorvoshoz vigyék a kutyájukat.

sárisápi orvos:

Felhívtam ezt az állatorvost. Ivartalaníttatni akartuk a kutyánkat, egy rejtett heréje van. Az orvos erre: Semmi probléma, akkor kiszedjük azt a herét, amelyik lejött. Kérdeztem, hogy és a másik bent maradt here nem fog később elrákosodni. Azt mondta, nem, ő még ilyenről nem hallott. Eléggé érdekes, a neten mindenhol azt írják, hogy ki kell szedni, mert elrákosodik. Ezek után dehogy megyek hozzá.

2012. jan. 23. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno Dorogon kb a Pennyvel szemben az állatorvos műtötte a cicánkat és nem volt semmi gond vele. De Táton szintén van egy jó állatorvos (ha jól tudom ő a Bogáncs menhelynek is az állatorvosa, és részt vett az ivartalanitási akcióban) unokanővéremék mondták hogy oda vitték a kutyust és nagyon rendes volt a doki meg tudtak beszélni későbbi időpontot is mert épp tüzelt a kutyájuk az időpontra, meg anyum munkatársa is oda hordja évek óta a cicáit
2012. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
dr. Jäger János (Tát, Árpád u. 22/a, 06-70-210-8398) vagy dr. Ozvald István (Esztergom, Kossuth L. u. 54
2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy a Jáger milyen módszerrel ivartalanít? A neten olvastam, hogy többféleképpen is meg lehet csinálni. Arra gondolok, hogy a herékkel együtt a herezacskót is eltávolítja vagy azt meghagyja?
2012. jan. 23. 13:15
 5/14 anonim válasza:
100%

Ha jó állatorvost akarsz, aki imdája a kutyusokat és bármit kérdezel kézségesen válaszol rá, szép környezetben 2 állatbarát "ápolónővel" akkor szerintem érdemes eljönnöd komáromba - a kórház mellett (szőny felé) nyílt egy állatorvosi klinika, Sukora Sándor - minden nap (kivéve vas.) 14:00- 20:00 ig rendel, (nem kell bejelentkezni) vasárnap pedig asszem 9:00-12:00 ez nem tuti.

Nekem 3 kutyám van imádja mindent, míndíg végigvakargálja őket, ajándék jutalomfalat stb....

2012. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ja és ha valami gond van bármilyik kutyusommal, felhívom elmondom mi a gond, ha tudja telón a választ elmondja mit csináljak nem kell egyből futnom hozzá, szóval nem "pénzéhes" ja és messze a legolcsóbb itt komáromban legalábbis.
2012. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Dr. Sukola Sándor Szőny Petőfi Sándor út.
2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én szívből ajánlom Dr. Lakatos Tibort, ő az Esztergomi állatkórházban dolgozik, nagyon türelmes és szerintem végtelenül alapos szakember. Van neki saját rendelője Únyon, én oda viszem inkább a kutyámat Csolnokról. Minden állatorvos a környéken lemondott róla , ő lelkiismeretesen kezelte hetekig, visszamentem infire még pénzt se vett el csak a gyógyszerre. Megmenekültünk szerencsére azóta is csak hozza járok.
2013. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ahhoz a jager-hez se vinném a kutyámat,a legrosszabb álaltorvos akit valaha láttam.Tavaly volt egy kiskutyám és megtámadta egy kutya és haldoklott és még a teloját se vette fel,irtunk neki smst is azota is válaszol rá.
2014. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg megváltozott. Régen sokkal jobb orvos volt, nem tudom mi az oka, de van egy-két sejtésem. Hallottam róla ezt-azt. Mi néhány évig hozzá vittük a kutyáinkat, de csalódtunk benne, megváltozott nagyon. Úgyhogy orvost váltottunk.
2014. jan. 10. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!