Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lánymacska, ha vemhes, eltűnhe...

Lánymacska, ha vemhes, eltűnhet pár napra?

Figyelt kérdés
1 éves lánycicám van, vemhes. Nagyon szerettem volna, ha itthon fial, készítettünk neki kis kosárkát, tele rongyokkal, próbáltam abba szoktatni, h oda fialjon, egy külön kis melléképületben az udvaron. Úgy tűnik, szerette, mert sokat aludt du. benne. De ma már reggel óta nem láttuk, hiába hívjuk nem jön elő. Fialni már éppen megfialhatott, időben benne van. Csak pont azt nem akartam, h máshol. Hazajön valamikor, vagy baja esett? Ilyenkor miért mennek el máshova? Nagyon szeret velünk lenni, el is kényeztettük, nincs kutyánk sem. Akkor miért nem volt jó neki itt? És ha a cicákat hazahozza, az már tuti vad kiscica lesz? Nem olyan, mint amikor itt vannak "kéznél"...Szerintetek mennyi idő mire előbújik?

2013. ápr. 27. 19:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves, úgy hívják felelős állattartás, ideje lenn utána nézned!
2013. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!