Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet egy macskát eltünte...

Hogy lehet egy macskát eltüntetni?

Figyelt kérdés
volt nekem egy szép virágos ládikám az ablakpárkányon (földszint), de jött egy macska és kikaparta mindet és minden áldott éjjel ott fekszik a ládikába, sőt nappal is, ha látom, így nem is tudok új virágokat ültetni bele. Amikokr látom elzavarom, de nem megoldás, hogy lehet eltüntetni onnan, hogy újra ültethessem?
2013. máj. 3. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a macskarisztó spray-t.
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Félelmetes első olvasásra a kérdésed és félreérthető.Márt fontosabb egy virág egy életnél.Cicának biztos nincs gazdája és próbál szerezni magának.

Kávézaccot tegyél a cserépbe.

2013. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok ilyen praktikákat, de én is eléggé megijedtem, mikor olvastam a kérdést. Szerintem fogadd be a cicát, és tegyél le a virágosládádról.
2013. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egyszerűség kedvéért egy macska nem áll feljebb, mint a virág és biztos, hogy van gazdája (amennyiben egy macskának lehet gazdája)
2013. máj. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!