Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyesek már csak provokációból...

Egyesek már csak provokációból tesznek fel "mostszületikakisicicámnemtudoksemmit" kérdéseket?

Figyelt kérdés
És miért próbálnak szálmalomharcot folytatni a tudatos állattartók ezekkel a lényekkel, nem látják, hogy felesleges?
2013. máj. 3. 11:21
 1/9 A kérdező kommentje:
szélmalomharcot:)
2013. máj. 3. 11:21
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
ugye tudod hogy ezzel a kérdéssel te is egy vitát indítottál...
2013. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Hova jut a világ. Az emberek könyvet már nem vesznek a kezükbe. De mielőtt az ezerszer megválaszolt kérdéseiket fel rakják, nem néznek utána legalább a google-ban a válaszuknak az már szánalom.

Mi lesz ezzel a generációval, ha gyermekvállalásra teszik a fejüket. Izzik majd a gyakorikérdések.hu.

2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezek az emberek általában semmivel nem törődnek, eldobálják a szemetet az utcán, nem figyelnek oda másokra, pazarolják a vizet-áramot-tapasztalatból beszélek, mivel van pár ilyen ismerősöm, szomszédom, elletik a cicáikat világba, szegény macskák meg már borzasztóan néznek ki. Jaj de édes kiscica, jaj meki, jaj barátok közt. Nem képesek tervezni, megfontoltan dönteni.
2013. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kingusbingus


provokáció és normális vitaindítás között lényeges a különbség.

2013. máj. 3. 11:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. máj. 3. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"a fájdalom amit a nőstény a párzás végeztekor átél, okozza majd magát az ovulációt, szóval szaporodás miatt mindenképpen szükséges, csak semmit nem élvez belőle és elég szörnyű neki."


Látom lepontozták az elletők a normális válaszokat. Fáj nekik az igazság. De ahhoz már sunyik, hogy észérvekkel próbáljanak vitázni. :)

2013. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Én voltam az egyik kérdéskiíró. Mit csináljak, ha egy hónappal ezelőtt idejött hozzánk egy vemhes cica, üssem agyon?

Nem én akartam, hogy szüljön, nem is az enyém.

2013. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy ennyi a felelőtlen állattartó. Nem is bírom olvasni ezeket, tudom, hogy léteznek, de szembesülni vele és tehetetlennek lenni szörnyű.. Az ember adhat tanácsot, hátha valamit felfogna belőle, mást nem tehet. Épp ezért nem is nagyon járok már az oldalra, inkább segítek, adományozok, annak van értelme, így tudunk segíteni ezeken a szerencsétlen állatokon.
2013. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!