Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok nekem tanácsot adni,...

Tudnátok nekem tanácsot adni, mit csináljak a cicám szőrével? Iszonyatosan hullik. :/

Figyelt kérdés

Régebben is hullott ,elvittük dokihoz,azt mondta ,vitaminhiány,úgyhogy a Royal Canint ajánlotta rá.Elkezdtük neki azt adni ,és tényleg jobb lett.Állatpatikában vettük és ott baromi drága volt,aztán rátaláltam a zoofast.hu-ra és onnan rendeltem,mert ott olcsóbb volt.de egyre inkább kezdek arra gyanakodni ,hogy nem u.az van abban az eledelben,mint a patikában vásároltban,mert attól megállt a szőrhullása.(Szerintem valamit hamisítanak,de ez csak a saját,személyes véleményem.)

Most nagyon-nagyon hullik a szőre ,kettőt lép és minden tele lesz vele.Szegénykémet sajnálom ,mert így mosakodásnál többet nyel le ,meg hát minket is nagyon zavar...:/ Másból sem állok ki ,csak takarítok.:S Béres vitamin cseppekre gondoltam ,mert azt hallottam,hogy az jó erre a problémára.Meg szerintem megint a patikában veszem a kajáját,ha ez elfogy,de minden esetre a zoofast-ról tuttira nem rendelek többet.

Van még valakinek valamilyen tanácsa ? ja ,furminátort is vettem ,de az sem segít.:(

Nagyon szépen köszönöm előre is ,ha valaki ír!


2013. máj. 4. 16:33
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:

Az én cicámnak is eszméletlenül hullik most, hogy ilyen hirtelen meleg lett!

Figyelni kellett volna a periódust, hogy mikor kezdődött a szőrhullás, és mikor maradt abba. Ha hullik a cica szőre, azt a royal sem tudja megállítani. A mienknek is most úgy hullik, ahogyan leírtad a kérdésben! 1 hónap, és levedli a szőrt,2 naponta fésülöm és kész... ha folyamatosan vedlik, na akkor van gond. ha télen nyáron, tavasszal, mindig.... de akkor már nem lenne szőre neki4

2013. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál.

Igen,igazad lehet,egyébként nekem is megfordult a fejemben ,hogy lehet,hogy a hirtelen jött nagy meleg miatt... (?) hát...akkor remélem megáll.

2013. máj. 4. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg tényleg leírtál minden lehetséges megoldást (amit én is bevetnék).

A Béres nekem bevált, bár nem szőrhullásra, a furminátor meg sok szőrt kiszed, de még így is marad. Az én nagyobb rövid szőrű cicám is nagyon vedlik, viszont a félhosszú szőrű picinek semmi szőr nem marad fésülés után sem a fésűn, egyáltalán nem hullik most a szőre, furi.

Érdekes, amit írtál a tápról. Nekem az a hely amúgy is gyanakvásra adott okot (megérzés :D) mikor kerestem állateledeles weboldalakat és azóta meg szinte csak rosszat olvastam róla, de jó, hogy legalább így kiderülnek dolgok, mert szerintem ez hasznos. Köszi. :)

2013. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen,én köszi,hogy írtál :)
2013. máj. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!