Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kapott rá a macskám az...

Tamás42 kérdése:

Miért kapott rá a macskám az ajtó kaparására?

Figyelt kérdés

Van egy 7 éves macskám, szobacica. Imádom, szeretem, soha sem tudnám bántani, DE...

Pár hónapja mániája lett, hogy 2 percenként ki-be akar menni a lakás összes ajtaján, tehát nem lehet bezárni azokat. Valljuk be, adodnak olyan helyzetek, amikor az ember zárt ajtók mögött akar lenni, de 2 perc mulva jön a macska és elkezd dörömbölni. Próbáltam "nem odafigyelni" de jön a következő lelki terror...a keserves nyávogás. Ezt meg csak nem hagyhatom, mert a szomszédok azt fogják hinni, hogy ölöm a macskát... annyira durván nyervákol. Van valakinek valami tippje? Esetleg olyan macskája, aki szintén ilyet játszott s sikerült kigyógyítani? Tudom, lehetne minden ajtón cica-ajtó, de az nem 2 Ft... :D



2013. máj. 6. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy ez már a kapuzárási pánik? :D
2013. máj. 6. 11:10
 2/2 Vicuska87 ***** válasza:
Tudom, hogy vannak olyan élethelyzetek, de a macska nagyon rosszul tűri ha valahonnan ki van zárva! Hagyd nyitva az ajtókat, más megoldás nem nagyon van. Igen a cicaajtó, de az ténleg nem 2 ft a sok ajtóra!
2013. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!