Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy vagytok a macskák...

Ti hogy vagytok a macskák benti tartásáról?

Figyelt kérdés
Nem hullik nagyon a szőre? nem ugrik fel az asztalra?
2013. máj. 7. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira számít az hogy hova wc-zik mert kint alomba szokott de nem lenne egyedül mert van bent egy kutya akit ha kiengedünk állandóan együtt vannak
2013. máj. 7. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mire fel utálják egyesek a macskákat?szerintem részemről fer a kutyák iránt,mert 3 megharapott,na de a macskagyűlölők mit hoznak fel mentségükre?na mindegy...

pár nap múlva fogadok örökbe egy kiscicát,már nagyon várom :D ha kikeféled a bundáját párnaponta,akkor nem (legalábbis nem nagyon) fog hullani.Almot csak pici korában fogok alkalmazni,utána átszoktatom az angol wc-re(amúgy kivácsi leszel,hogyan fog sikerülni :D)mivel csak a szobámban lesz,ezért szerintem vele is fogok aludni :)

2013. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi,elirtam :D leszek* :)
2013. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem ment fel az asztalra, a székekre persze felült, de ha láttuk hogy felteszi az azstalra a mancsát, rászóltunk, vagy levettük a székről.

A szőre pedig nem hullott. Feküdt ágyon, kanapén, de semmi sem maradt szőrős utána.

2013. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit hullik a szőre, de egész tűrhető, nincs mindenhol macskaszőr a lakásban. Felugrik az asztalra is, felugrik mindenhova, egész egyszerűen azért, mert macska. :) De mivel nem kijárós, így nem koszos, felugorhat ahova csak szeretne. Nem is nagyon tett tönkre semmit.
2013. máj. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez agyban dől el. Van, akit kiráz a hideg a gondolatra, hogy lakásban/házban macska, annak minden baja lesz vele. A nem létező szőrtől a nem létező szagokon keresztül minden.

Én nagyon megszoktam, hogy vannak cicáim, most már 2-en, ivartalanított kandúrok és nem is érzem, hogy különösebb szaguk lenne. Nem mert megszoktam, hanem, mert nem büdösek a macskák, nagyon tiszta állatok. Sőt, vannak illatosított almok és néha tök jó illat van amiatt. A szőrük persze hullik, de fésüléssel és takarítással lehet segíteni rajta. Hála égnek nálunk szobatisztaság van és a ruhákra sem tudnak rámenni.

Én megengedem, hogy felugorjanak az asztalra, mert van több és nem szoktam azon enni, persze ezen elgondolkodtam, hogy nem kéne, mert ha egyre megengedem, akkor a többiről, amire nem szabad hogyan várhatom el, hogy ne menjenek fel. Szerintem erre azért valamennyire nevelhetőek, de én nagyon engedékeny vagyok velük.

2013. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!