Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Sürgős! Mit csináljak...

S. O. S Sürgős! Mit csináljak a macskával?

Figyelt kérdés

Az előzőekben leírtam, hogy mi történt a cicákkal. Itt a link, hogy értsétek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4012247-lehe..

Tegnap vissza jött az egyik cica.


Az a helyzet, hogy most megint le van amortizálva (sovány, tiszta büdös, bolhás, tele van sebekkel...) és még pluszban vemhes is.



2013. ápr. 6. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd az állatvédőknek minél hamarabb!!!!!
2013. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?


én már akkor se adtam volna vissza a két cicust, mikor beállított értük...


szerezd meg a másik cicát is valahogyan és soha többet ne add vissza annak a szemétládának...


tudja bizonyítani, hogy övé a két macska? nem, mivel feltételezem nincsenek chipelve...amint meglesz mindkét cicus orvossal rakass be chipet, így már hivatalosan is a te macskáid lesznek.

2013. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn biztos megyünk dokihoz, mert amint amint említettem lesznek kis macskák + be chipeztetem.
2013. ápr. 6. 21:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, tetess beléjük chipet, ez az előző kérdésedben ki lett fejtve. Kezeltesd őket, ivartalaníttasd, vemhesen is lehet. Ha azt szeretnéd, hogy most már a tiéd legyen, ezeket mind neked kell állnod, viszont ezután nem szabadna jó darabig kiengedni őket a lakásból, vagy végleg bent tartani, mert a szomszéd újból elvinné, igaz, ha chip van bennük hivatalosan visszakapnád, de jobb elkerülni a veszekedést. Az a baj, hogy az ilyen emberekkel nem sok mindent lehet tenni, lehet, hogy majd beszerez új macskát, de legalább ő most jó kezekben lesz. Jobbulást neki, biztosan meg fog gyógyulni!
2013. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet attól félek, hogy ma holnap elleni fog hatalmas hasa van
2013. ápr. 6. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is vidd orvoshoz, ha nem lesz ivartalanítás, megnézi minden rendben van e vele. Később állatvésőkkel beszélj, segítenek gazdát keresni a kismacskáknak. Úgy néz ki, neked kell őket felnevelni, míg örökbe adhatók nem lesznek. még jó, hogy időben visszament hozzád a macska, képzelem ha a szomszédban jönnek világra a kicsik ...
2013. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakass bele te chipet, akkor hivatalosan a tiéd lesz. Szegény cica..
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy egy elég szörnyű történet (a rossz gazda miatt), mennyire látszik, hogy szeret téged a cica, mert mikor a legnagyobb szüksége van egy segítő, szerető emberre, akkor hozzád fordul. Nagyon szerethet és megbízhat benned a cica. Bárcsak mindeni ilyen jó lenne az állatokkal.

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de azt már megtették sokan, csak leakartam írni, hogy elismerésem és nagyon remélem, hogy minden rendben lesz a cicákkal a továbbiakban a régi állatkínzó meg lemond mindennemű állattartásról.

2013. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment pipa:)
2013. ápr. 7. 11:25
 10/12 A kérdező kommentje:
De miért?
2013. ápr. 7. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!