Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát ajánlanátok...

Firestorm kérdése:

Milyen macskát ajánlanátok kutya mellé? Melyik az amelyik a legkönnyebben idomul egy kutyához?

Figyelt kérdés
Tudom minden nevelés kérdése kis korában könnyen összeszoktathatóak. Én egy Maine Coon-t szeretnék igazság szerint tenyészetből.A karmát mielőtt hozzám kerül le szeretném vágatni,hogy még véletlenül se kapja ki a kutya szemét (csak a hegyes részt).Ezzel nem ártanék a macskának?
2013. máj. 9. 11:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Esélytelen,hogy összekerüljön más kutyával maximum a legjobb barátnőm kölyök kutyájával kerülne össze.Panelban lakunk és hála istennek esély sincsen a szökésre,ablakon a rácsot megcsináljuk,hogy ne tudjon kiugrani vagy leesni,mert a 8.-ról nem lenne a legjobb és első a biztonság.A kutya miatt eddig csak ilyen kallantyú van az ablakon.

Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 9. 14:33
 12/13 Mrs.White válasza:
A ragdoll macskák rendkívül türelmesek és nyugodtak, persze fontos, hogy fajta tiszta legyen. Nekünk is olyan volt, nagyon békés, hihetetlen kedves cicafajta. Nincs szerintem sem kifejezetten kutyus szerető cica, mikor volt kutyánk( angol vizsla) akkor vele kb egy idős cirmosunk volt, a kutya folyton kapott, de imádta a cicust, mikor a cirmos eltávozott, a kutya napokig nem volt hajlandó enni, nagyon szomorú volt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindkét állat habitusa fontos, hiába türelmes az egyik, ha a másik nem éppen barátságos. Szerintem leginkább ezt mérlegeld. :)
2013. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igyekszem a miénk elég barátságos és szerintem kifejezetten élvezi,ha egy másik fajta állat gyepálja :)

Legalábbis a nyuszi akárhányszor bedurvult nem nagyon állt szándékában bántani.

Viszont a csincsillánktól fél,de azért kekeckedik...

2013. máj. 9. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!