Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak hamarosan kiscicá...

A macskámnak hamarosan kiscicái születnek. Mikor tehetek rá ismét kullancsriasztó nyakörvet?

Figyelt kérdés
Kint tartott macskáról van szó. Mivel mostanában mindig azt mondják, hogy elszaporodtak a kullancsok és védekezni kell ellenük, gondoltam a macskámat is "felszerelem" valamivel. Eddig is kullancs és bolhariasztó nyakörvet használtam, de hamarosan kiscicái lesznek. Nem tudom, van benne valamilyen méreganyag, ami káros lehet a kiscicákra nézve? Nem szeretném, ha valami bajuk esne, de azt sem akarom, hogy az anyjuk kullancsot vigyen az alomba. Mi a teendő ilyenkor? Meddig kell várnom, hogy rátegyem a nyakörvet a nagy, és majd később a kismacskákra is? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2013. máj. 11. 17:24
 1/1 anonim válasza:
A macskának nem árt a kullancs nekünk is volt mindig tele volt kullancsal azt 10 évig élt nem kellenek ilyen dolgok.
2013. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!