Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Biztos hogy jól tettem?

Biztos hogy jól tettem?

Figyelt kérdés
Tegnap vittem el a kiscicámat a dr-hoz, hogy ivartalanítsa. Nagyon sajnáltam szegényt, végig ott voltam vele, amikor megkapta a szurikat, amikor műtötték, amikor aludt és ébredezett. Ugye ugyan olyan életvidám és rendetlen cica lesz belőle mint volt?! Kezdem megbánni, hogy megcsináltattam neki a műtétet. Félek már nem lesz olyan mint volt.
2009. okt. 1. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, jobb mintha a tüzelésnél szenvedett volna. Foglalkozz vele ezután is sokat, szeresd, meg fogja hálálni :)

Az én macskám is ivartalanítva lett, de ugyan olyan vidám, bár a műtét és túl sok szeretet :D miatt picit elhízott, egészséges, boldog cica.

2009. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
remélem így lesz, mert ő az első cicám, és nagyon nagyon imádom, rengeteget foglalkozok vele, és nem akarom h rossz legyen neki. Köszönöm a válaszod!
2009. okt. 1. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan éreztem magam, mint Te. Ennek lassan 10 éve. A Macskám itt ül velem szemben, gyönyörű, kutya baja, életvidám, játékos cica.
2009. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ivartalanítottam az enyémet már 2éve. Ugyanolyan rossz és izgága. nem lett semmi baja.
2009. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En is ivartalanitottam a kanduromat es a mutet ota meg jatekosabb, bujosabb mint elotte. Azelott csak az ablakot bamulta, meg a teruletert harcolt.

Jol tetted, hogy az ivartalanitas mellett dontottel, rengeteg rizikotol mentetted meg ezzel. (Gondolom te is tudod, hogy egy ivaros macska altalaban nem sokaig el)

2009. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is keresztülmentem. Mindkét cicámat egyszerre ivartalanították. Hasonlóan éreztem, mint te, mert a nagyobbik iszonyatosan rosszul viselte a lábadozást. Vele együtt sírtam, de szerencsére minden rendben van!Ez 3 éve történt.
2009. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb dolgot tetted vele hidd el pár nap és olyan lesz mint régen.
2009. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól döntöttél!! A műtétet gyorsan ki fogja heverni, pár nap után észre sem fogod majd venni rajta a dolgot, max a műtét helye marad egy darabig csupasz. Sokkal tovább játékosabb marad, nem akar majd csavarogni, de az is régi megfigyelés, hogy az ivartalanított állatok sokkal tovább élnek.
2009. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ivartalanítottam a cicámat és nekem is lellkiismeret-furdalásom lett miatta. De jól tetted, ne aggódj. Nálunk fél év telt el azóta, a cica ugyanolyan mint előtte volt. Játszik, rosszalkodik, szeretget, csak golyói nincsenek, és ez jobb így neki.
2009. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szóról szóra igaz rám is a kérdésed! Minden egys szó! A mi Dollynk kedden lett megműtve, én teljesen kikészültem attól, amikor ott feküdt otthon 4-5 órán keresztül nyitott szemmel és mozdulatlanul a műtét után... :(

Ő is egy igazi rosszaság! De hamar túltette magát a problémán. Ma péntek van, és olyan, mint azelőtt, csak egy kicsit fáradtabb. De ha így javul, pár nap múlva újra a régi lesz!

Teljesen együttérzek veled! Már én is bánom a műtétet, de most, hogy jobban van, talán nem forgatnám vissza az idő kerekét.

Szerintem nem lesz baj, de majd aggódunk ketten :):)

2009. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!