Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elűnt a macskám mit tegyek?

Anonim Rasta. kérdése:

Elűnt a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már napok óta nincs sehol az 1 éves kandúrom utoljára lassan már egy hete láttam nincs ivartalanítva, ezért utolsó nap amikor láttam kicsit be volt tüzelve emiatt arra gondolok hogy párt keres magának...,de akkor is enni sem jön haza? egyáltalán látom még őt?

2013. máj. 13. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Ebben nem lehetsz biztos. Ha szerencsés vagy, akkor csak éppen megtermékenyíti valakinek a macskáját. Viszont az is lehet, hogy pl. elütötte egy kocsi vagy valami. Keresni nem érdemes, de a remény hal meg utoljára.
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kocsi nem üthette el ebben biztos vagyok mert falun élünk nincs nagy forgalom és mindig a közelben volt ezért nem gondoljuk h elütötte valami és remélem hogy előkerül.
2013. máj. 13. 20:19
 3/6 anonim válasza:
Ne aggódj , bár lehet hogy elütötte egy kocsi, de jóesetben csak rátalált egy őrült tudós és azóta kísérletezik vele.
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha előkerül, ivartalanítsátok és nem fog többet elszökni.


Egyébként elég sok embertől hallani, hogy az ivaros kandúrjaik tüzelési időszakban eltűnnek 1-2-3 hetekre, szóval sanszos hogy haza fog menni.

2013. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp azt gondoltuk hogy el kéne vinni ivartalanítani és erre eltűnik..
2013. máj. 14. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meghallotta amiről beszéltetek, és tiltakozik :)

Na komolyra véve: nekünk is elmászkált a kandúr macskánk, amikor kezdtek bagzani a nőstények a közelünkben. Barátnőmnek 2 kandúrja van, és azok is elmászkálnak. Én azt tudom mondani, hogy ha falun laktok, gondolom egerészik, vadászik. Ezért nincs szüksége rá, hogy hazajöjjön enni. De előbb-utóbb hazajön majd. A rosszabbik eset -ha autó nincs is- de megfoghatta egy kutya. Falun ez nem ritka. Ha sok a nőstény ott, ahol most van, akkor azért nem jön haza ilyen későn sem. Bízz benne, hogy hazajön! Vagy tegyél ki plakátokat a képével. Jobb esetben haza fog térni :)

2013. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!