Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám?

Beteg a macskám?

Figyelt kérdés
Vettunk egy szfinx macskát. Már kb. egy hónapos elmúlt, de nem nott szore. állatorvoshoz nem vittem még el, de tervezem.
2013. máj. 9. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A szfinx macskának nincs szőre. Utána néztetek egyáltalán, hogy néz ki egy kifejlett példány?


Ha nem, akkor itt egy kép: [link]

2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a szfinx macska nem szőrtelen?
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az enyém lány!
2013. máj. 9. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik nem se növeszt szőrt. Ez egy ilyen fajta.


Úgy gondolom, hogy ha veszel egy macskát, akkor legalább nézz utána, hogy milyen fajtát, és milyen.


Most már legalább tudod.

2013. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta egy ismerosom, hogy a szfinx macskábol a lánynak van csak szore, és így lehet megkulonboztetni. de akkor koszonom hogy elmondtad
2013. máj. 9. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Google képkeresések alapján sincs, ill. ha lenne sem észrevehető, vagy rendkívül kicsi. A képek hitelesebbek.


Ha pedig nem nőne szőre, bőrgyógyászati probléma is lehet(ne) a háttérben, de erősen kétlem, az észrevehetőbb.


Nagyon szívesen.

2013. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de honnan vetted ezt a macskát? Egy hónapos elmúlt?! Még jó hogy... egy tenyésztő oda sem adja 12 hetesnél előbb. Ilyen cicákat meg általában tenyésztők adnak és nem mesélt róla? Nem láttad a szüleit? Néha rátudok csodálkozni bizonyos dolgokra, most is ezt tettem... Orvoshoz el kéne vinni, kéne féregteleníteni is.
2013. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!