Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sose fog megváltozni?

Sose fog megváltozni?

Figyelt kérdés
Cicámmal panelban lakunk, és a konyha kivételével mindenhova szabad bejárása van. Viszont folyamatosan nyávog ha én eltűnök a konyhába enni, vagy főzni, és ez elég zavaró. Nem tudom, ez már mindig így marad, vagy egy idő után megérti, hogy bárhogy nyavalyog, oda sose lesz beengedve?
2013. máj. 15. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
nem fogja megérteni, mindig próbálkozni fog
2013. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel macska ezért nem fogja megérteni!Sajnos ez van!
2013. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na mindegy, ettől még szeretem, csak idegesít...
2013. máj. 15. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Miénk is ezt csinálta, aztán leszokott róla-lassacskán. Füldugó. :/
2013. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rebeca2020 válasza:
Kicsit rá kell morogni, elijeszteni. Ha esz megismétled egy párszor meg fogja érteni, hogy nem szabad. Nyugi, ha ezenkívül kedves vagy vele, nem lesz semmi baj. DE CSAK HA ÉRTELMES!!! Komoly magatartási problémák lehetnek abból, ha félreért valamit. Az én macskám pl a rossz helyre való vécés miatti büntetést úgy értelmezte, hogy neki nem szabad kakilnia, ezért állandóan rejtett helyre kakilt, vagy eltakarta egy zoknival.
2013. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!