Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Belekakilt a felnőtt macskám...

Belekakilt a felnőtt macskám a saját ágyába. Eddig ilyet sose csinált. Miért jó ez neki? Hogy tudom leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez általában betegségre utal, vagy idős kor miatt fordul elő.
2013. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy ezt kérdezem,de tiszta volt neki az alom???

Nekem kettő van,és nem tudtam őket külön alomra szoktatni,így csak egy van nekik!

De mondjuk ha a nagyobbik bele kakál,és nem veszem észre véletlenül(amúgy mindig egyből kiszedem)akkor a kicsi inkább bele sem megy!És ez forditva is így van!

2013. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisvárosi kijárós macska, ott van neki alomnak a teljes mező, rét és szántóföld. Soha nem volt neki alom bennt a házban, mert bármikor ki tud menni magától.
2013. febr. 7. 15:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem idős macska, 2 éves.
2013. febr. 7. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar kimenni, mert fázik, nyűgös, vagy épp nagyon macska önálló akarattal és nem talált magának megfelelő helyet bent. Helyezzetek el neki valahol egy tálcát, az is elég, ha homokot tesztek bele.
2013. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Érhette valami trauma is.
2013. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!