Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított cicám, a műtét...

Ivartalanított cicám, a műtét után kicsit meghízott. Hogyan lehetne visszaállítani a rendes súlyába?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
velemenyem szerint a leghelyesebb,ha megkerded a dokit errol.Az a legbiztosabb.
2009. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adjál neki kevesebb kaját! Ha meg mégis egerészni támadna ettől kedve, akkor lemozogja úgyis:D
2009. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En ivartalanitas utan Purina one Sterilcat kajat adtam neki, nem hizott tole, allitolag direkt ivartalanitott cicaknak van fejlesztve es a vesejevel sem lesz baj, ha ilyet eszik.
2009. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit etetsz vele, de azt javaslom, ha kap konzerveket, akkor azt felejtsd el, nem igazán táplálóak, viszont nagyon hizlalnak. Csak tápot kapjon, jó például a Purina One sterilcat is, amit előttem írtak. Ez most már majdnem minden boltban kapható, elég jó áron és mellette még hús alapú is. Nem hagyj előtte sokat, tedd ki a napi adagot és amíg tart-tart, másnap megint kapja meg ugyanúgy. Esetleg két részletben is kaphatja reggel-este, akkor nem tudja egyszerre felfalni.
2009. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem eszik konzervet, csak néha adok neki alutasakost. Most épp azt a Purina One Strelilketet eszi amit írtatok. Vagyis keverve a Cat Chow-val, mert én azzal etettem mióta meg volt a műtét. Csak most egy hete kb. vettem Purina One-t is. És igen én is arra gondoltam, hogy kevesebbet fog kapni.

Mégegyszer köszi!

2009. okt. 2. 14:55
 6/8 A kérdező kommentje:

*Sterilcat

áhh bocsi, elírtam :$

2009. okt. 2. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb premium márkának van kifejezetten ivartalanított cicáknak való tápja. Nem csak azért fontos ilyent adni nekik, hogy nem hízzanak meg, hanem azért is, mert pl. az ivartalanított kandúrok nagy százaléka lehet húgyköves. Ennek elkerülése érdekében is fontos a helyes táp kiválasztása.
2009. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igen, köszi. Pénteken sikerült eljutnom a fressnapf-ba és vettem ilyen sterilcat-et Cat Chowba. Amúgy nőstény a cicám. :)
2009. okt. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!