Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2-3 hetes kiscicák fáznak...

2-3 hetes kiscicák fáznak kint ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az anyjukat elütötte egy autó és most én nevelem őket,de a lakásba nem jöhetnek be sajnos.Kint laknak dobozban egy zárt garázsban,rongyok vannak alattuk,és én nagyon félek hogy fáznak.Egyébként 4-en vannak szépen fejlődnek.tanácsokat kérnék!!!
2009. okt. 2. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fárnak. Tegyél melléjük egy forróvizes palackot, betekerve rongyba.
2009. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem fázhatnak, ha van takarójuk, összebújnak. Most még nincs olyan hideg.


Én nekem is van most 2 már nagy cicám, és én neveltem fel őket, az anyjuk eltűnt. Hidd el, nagyon imádni fognak téged. Engem is úgy szeretnek, meg én is őket! :)

2009. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A meleg vizes palack hamar kihűl, az nem jó!óránként meg nem járhatok ki éjszaka!

Neveltem már cumis cicákat,csak akkor meleg volt kint!

2009. okt. 2. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És az a melegítős zselé? az is kihül hamar?
2009. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szeintem igen,de attól függ hogy mekkora a szörük:)

még 1-2 és kiteheted.De ha akarod most is,de nagyvalószinü hogy megfáznak kint...



:)

2009. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem már 4,5 hónapos a cicám, de én is félek, hogy fázik. A 2 nagy elmegy a padlásra aludni, de ő nem. Mindig itt alszik a teraszon. Egy tálban alszik, ilyen nagy, ovális alakúban. Most tettem 2 réteg hungarocellt az aljába, körbe és aljára vékony polifoam szerű anyagot, és rongyokat. Az előbbiek nagyon jól szigetelnek, sokat számítanak, tegyél te is alájuk! Ha van esetleg valami rossz télikabátod, amibe be tudnak bújni, az is jó lenne. Esetleg szőnyeg- vagy linóleumdarab ami szigetel, de a hungarocell a legjobb.
2009. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapos a kiscicám.Szobacica,az igaz.De én is mindig féltem,mert hideg a tappancsa meg az orra,de elég meleg van a lakásban.Én melegvizes palackot rakok mellé,de kint tényleg hamar kihűlhet.

Esetleg keress olyan anyagot a dobozba,ami nagyon meleg,subát tudok ajánlani vagy valami hasonlót. :) Szerintem még ne engedd ki őket,túl kicsik.

2009. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Polár anyagot vagy szőrmét tegyél alájuk több rétegban, lehetőleg lazán, úgy, hogy alá is be tudjanak bújni.
2009. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom szerintem rohadt hidev van...a macskák meg elég fiatalok még szopnának és még nyaldossa őket az anyjuk, nehéz lesz, valami melegítőtestet azért melléjük kéne rakni, de nem értem hogy 2-3 hetes macska behozásába mért kell belehalni?
2009. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen apró cicák tényleg fázhatnak, most már hidegek az éjszakák. Ha tényleg nem tudod megoldani, hogy legalább az előszobába bevidd őket, mindenképpen legyen a dobozuk fölül is zárt (szigetel, nem engedi a testük által termelt hőt elillanni!), egyik oldalán megfelelő méretű nyílással a ki-be járkáláshoz (nemsokára elindulnak felfedezni a világot!), esetleg az egészet elkerítheted valamivel, mintha egy járókában lenne a házikójuk. Tegyél a doboz alá hungarocellt, a dobozba pedig valami puha, meleg anyagot, amibe belefúrhatják magukat. Ha nagyon kedveskedni akarsz, adj nekik egy puha szörmeállatkát, ez afféle anyapótló lesz, hozzábújnak és nem utolsó sorban ez is melegíti őket.
2009. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!