Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát 4 órás vonatúton...

Macskát 4 órás vonatúton szállítani?

Figyelt kérdés
Annak már utána néztem, hogy mik a feltételek, a kérdés, hogy mennyire bírná? Akinek esetleg van tapasztalata, mire készüljek fel? Állatorvostól vásárolt nyugtató mennyire jó, érdemes lenne neki adni?

2013. máj. 21. 10:05
 1/7 Gyémántlány ***** válasza:

Én is macskatulajdonos vagyok, és, hát már vittem a cicát ide-oda.

A macsek az egész utat végignyávogta, nagyon nehezen viselte a dolgot. Szerintem mondjuk ez a macska személyiségétől is függ, ha aggódósabb típus, akkor nagyon nehéz lesz az út, ha nyugodt fajta, akkor kevésbé.

A családom nem preferálja a gyógyszereket, ezért mi nem adtunk neki nyugtatót út előtt, de, ha te úgy gondolod, szerintem érdemes lenne kipróbálnod, mert négy óra elég hosszú idő.

2013. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden cica más, az enyém pl. legtöbbször végigalussza a 3 órás vonatutat (néha azért elkezd reklamálni, hogy ki akar jönni, de nem vészes. Más cica folyamatosan nyávog, nem tűri az utazást. Azt javaslom, először próbáld ki rövidebb távon, hogy hogy viseli (vidd el pl. buszozni). Ha nagyon nyávog, nyűgös, akkor szerintem kérdezz meg egy állatorvost, hogy mit tud tanácsolni, esetleg tud adni valamilyen nyugtatót. Én ezt tudnám esetleg javasolni:

[link]

2013. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
A leghisztisebb is kibirja nyugtató nélkül a 4 órát.
2013. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Amve válasza:

Sziasztok!

Mi pici kora óta utaztatjuk a cicát és eleinte volt kevés hiszti (főleg a metrón), majd szépen megszokta és már végigaludja az utazásokat.Szerintem ne adj neki nyugtatót, inkább egy kedvenc játékát tedd be mellé és beszélj hozzá türelmesen.

2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem adok neki nyugtatót, olvastam róla egy pár ijesztő dolgot, pl. leállhat a légzés... Remélem minden simán megy majd, nemsokára eljön az utazás napja.
2013. máj. 23. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Így a jó.a vegyszerek megviselnék a szervezetét.jobban mint egy kis vernyogás a szállítóba.
2013. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól sikerült az utazás, végig aludt, pihent, egy hangja sem volt végig :) Kiderült, hogy egy igazi utazó macska :)))
2013. máj. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!