Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van más alternatíva a kandúrok...

Van más alternatíva a kandúrok ivartalanítására?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy ne akarnám ivartalaníttatni. Nagyon jó dolognak tartom és mindenkinek ezt szajkózom, hogy meg kell csináltatni, legyen az kutya/macska... szuka/kan lánycica/kandúr.


Csak az van a dologban, hogy nekem még sosem volt kandúr macskám, csak lány cicáim voltak eddig. Hogyismondjam...... olyan jól állnak neki a golyszlik. :) A neve is az lett, hogy Tökimanó. Ha van másik lehetőség az ivartalanításra, akkor inkább azt választanám és megtartanám rajta a golyókat. ;) Ha nincs, akkor természetesen kiheréltetem


2013. máj. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Anno a miénket (18 éve volt) úgy műtötte a doki, mint az embereket: vasectómiát csinált, vagyis átvágta a spermavezetéket, a golyó maradt. Nem volt vele gond, bár azóta olvastam olyat, hogy ettől megmarad a késztetés, de mi nem tapasztaltuk. Kérdezd meg az állatorvosodat, lehet e így?
2013. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan durva beavatkozás, nem lötyög utána, ez tény, de azért még kivehető, hogy kandúr őkelme, a mienk is (1 éves) most volt, és szerintem azért vállalható így is, szóval látszik, hogy herélt, de ha nem láttál még, nem biztos, hogy egyből levágod!:D
2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elég régi kérdés de azért elmondom, hogy az én kandúrom úgy lett, hogy a herezacskón ejtett egy icipici vágást, a heréket effektíve kicsúsztatta majd lfertőtlenítette a sebet és bekötötte. nem kellett összevarrni és maradtak a golyók is:) pár napig duzzadt volt de utána ha megnéztük láttuk, hogy kisebbek és ha megfogod akkor érezniis lehet, hogy üres de mégis olyan mintha lenne neki :)
2013. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!