Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanított macskámnak...

Az ivartalanított macskámnak megindult a teje, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb egy hónapja örökbe fogadtunk egy két hónapos kiscicát. Van még mellette egy 1 éves ivartalanított lány macskánk, aki "örökbe fogadta". Követi mindenhova, nyalogatja és vigyáz rá. Tegnap előtt viszont a kicsi próbált szopni és a nagy nem kergette el. Az eredmény; ma megindult az IVARTALANÍTOTT macska teje. Nagyon félünk, hogy begyulladhat az emlője vagy valami baja lehet ez miatt. Most elzárva vannak, de ez nem tarthat így örökké. Valami tanácsra lenne szükségem, hogy mit tehetnék ez ügyben.

Előre is köszönöm mindenki segítségét.



2013. máj. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy egy ivartalanított macskának teje legyen. Mindenképpen vidd el állatorvoshoz. Biztosan ki lett véve mindkét petefészke? Kinti vagy benti a cica egyébként? (ha kinti, nézzetek utána, nem fialt-e a tudtotokon kívül).
2013. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg közelebbről megnézni, hogy biztosan tej-e, nem valami más váladék. És mint már írtam, nézesd meg egy állatorvossal.
2013. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel a műtét 14.000 volt, ezért nagyon remélem, hogy mindkettőt kivették. Benti cica az összes és nem fialt a nagy egyszer sem. Még anno menhelyről fogadtuk örökbe, pici 1 hónapos volt. Amint tüzelni kezdett, másnap elvittük ivartalanítani. Beszéltem az állatorvosi szülőosztály főorvosával, ő mondta, hogy bizonytalan időre zárjuk el őket, többet ő se tud. Sajnos én se nagyon.
2013. máj. 21. 19:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a leletét és igen, kivették mindkét petefészket. És biztosan nem váladék, mert azt a kicsi nem inná megállás nélkül. A baj az, hogy a nagy hagyja.
2013. máj. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!