Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, hogy...

Meghalt a macskám, hogy tehetném magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem,gyönyörű cica volt..ma történt de nem tudok még figyelni sem,annyira hiányzik..és holnap még suli van és nagyon rossz.Másikat nem szeretnék,meg itthon megmondták hogy nem lesz több állat..
2013. máj. 22. 17:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Sajnálom, egy szeretett állat elvesztése borzasztó dolog, de valahogyan túl kell rajta lépni. Ha szüleid engedik, akkor menj el dokihoz, kérj igazolást a hétre vagy írjanak Neked Ők. Sírd ki magad, aztán próbálj kicsit megnyugodni, talán jövő hétre már jobban leszel. A cicának csinálj sírhelyet, tegyél rá virágot és maradjon meg az emlékeidben, de tényleg próbáld magadat minél hamarabb túltenni rajta.
2013. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont nem olyanok hogy megengednék.. de minden ő rá emlékeztet..eltemettük..:( de csak az ő képe van előttem és iszonyúan fáj. és nagyon jó cica volt és mégis..:'((
2013. máj. 22. 18:08
 3/12 anonim válasza:
100%
Első vagyok. Biztosan nem engedik meg? Azért 1-2 nap hiányzás így év végén nem a világ... De ha tényleg ennyire szigorúak, akkor csak azt tudom mondani, hogy valahogyan bírd ki ezt a két napot. Gondolom vannak barátaid a suliban, legyél velük szünetekben, beszélgessetek, másoljátok a házit vagy bármi, csak tereld el kicsit a gondolataidat. Hétvégén kiadhatod magadból a szomorúságot, utána próbálj feltöltődni. Tudom, hogy nehéz, de muszáj.
2013. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor az egyik szerettem meghalt másnap suli volt és akkor sem engedték meg..és nagyon fáj..és most olyan üresnek is érzem magam.:( vannak barátaim de félek hogy sírni fogok és nem szeretnék suliba. :/
2013. máj. 22. 18:19
 5/12 anonim válasza:
100%
Én elhiszem Neked,h fáj és nem is fogok olyan hülyeséggel jönni,h ez csak egy macska, majd lesz másik. Mert ha lenne is másik, az már nem ugyanaz. Nagyon lehet ragaszkodni egy állathoz, nagyon lehet őket szeretni és ha elveszítjük, borzasztó nehéz rajta túltenni magunkat. Talán nem is lehet, de sajnos vissza nem hozhatod. A hiánya valószínűleg mindig benned lesz, de idővel elmúlik a keserűség és helyébe lépnek a szép emlékek. Elhiszem,h nem akarsz sírni a suliban, de ha ki akar belőled törni, hát törjön, ne tartsd vissza. Ez ilyenkor természetes, senki nem fog érte megvetni vagy kinevetni.
2013. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán majd jövőre esetleg egy fiú macskát ha lehet..vagy nem tudom.. de csak az a kép van előttem ahogy fekszik és nagyon rossz:((
2013. máj. 22. 18:32
 7/12 anonim válasza:
Lesz még jobb is ennél. Biztosan nem az elkövetkező napokban, de majd idővel. Ilyenkor a sírás a lehatásosabb, legalábbis szerintem. Gondolj a szép és vicces dolgokra, amiket együtt csináltatok a cicával. Ilyenkor ez nagyon fájdalmas, de nem baj, mert ez az érzés majd fokozatosan átalakul és egy idő után már mosolyogni fogsz ezeken az emlékeken. Most nehéz, de ez így természetes.
2013. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát 3 órája folyamatosan csak sírok..Köszönöm a választ :)

Kicsit jobb.:/

2013. máj. 22. 18:43
 9/12 anonim válasza:
Örülök,h legalább egy kicsit segíthettem:) fel a fejjel.
2013. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves!


Arra gondolj,hogy ő mindent megkapott tőled,jó biztonságos helyen volt más kinti cicákkal szemben normálisan táplálkozott,mindene megvolt.Nagyon aranyos vagy,hogy így szeretted a kiscicádat.Csak ismételni tudom magam,hogy mindene megvolt,szeretet és nagyszerű élete volt veled!

2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!