Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 cicám volt, de az egyik...

2 cicám volt, de az egyik pont egy hete sajnos meghalt. Ti a másik cicátok miatt szereznétek egy újat, akkor is, ha nem álltok még rá készen?

Figyelt kérdés
Tömbházban lakunk, ők ketten nagyon jól elvoltak, imádták egymást, együtt rosszalkodtak, amíg mi dolgoztunk. Most a másik cicám nagyon el van keseredve, látom rajta, hogy hiányzik a társa, és nagyon unatkozik. Ő miatta szeretnénk ilyen hamar egy új cicát. De nagyon nem állunk rá készen, mert rettentően szerettük :(
2012. aug. 27. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A cica meg fogja szokni. Többet kell vele törődni, sokat játszani. Ha készen állsz rá a későbbiekben lehet majd társa.

Mert mi van ha az új jövevényben a régit keresed? Ha nem leszel hozzá olyan közvetlen mint a meglévőhöz? ...

Állatot csak akkor vegyünk magunkhoz ha érzelmileg és mentálisan is felkészültünk rá.

2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, én is ettől félek. csak olyan rossz nézni h nem olyan eleven, nem tűnik olyan jókedvű cicának, mint volt. természetesen sokat foglalkozunk vele azóta, amikor csak tudunk. köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 27. 14:48
 3/8 Ábelovszki Réka válasza:
41%
Nagyon rossz lehet neked! :( Ha mindenképpen gyorsan akartok cicát akkor vegyétek ha szeretnél még egy kicsit gyászolni várjatok vele egy kicsit a cicád majd megszokja vele is jól ellesz ha segít ugyanolyan cicát vegyetek hátha az neki és neked is jobb :))) Persze csak ha találtok *o* én mindenképp uj cicát szeretnék ha meghal a másik ugyanis a mamámnál van és vele van egy kutya és a kutya már öreg és ha meghal talán macskát vesz :) nem tom de mindenesetre az elöbbi :)
2012. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is egyetértek az első válaszolóval. az új kis jövevény úgy gondolná, h ő a te cicád, nem pedig a másik civa játszótársa. neked kell készen állni arra, h egy új cica gazdija lehess. az egyedül maradt cica helyre fog jönni akkor is, ha nem lesz rögtön társa. segítsetek neki, foglalkozzatok vele sokat és nem lesz baj.
2012. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ugyanolyat semmiképpen nem szeretnénk, mert ő egy utánozhatatlan cica volt, ilyen bolondos és vicces cicával még sosem találkoztam. persze mindenkinek a sajátja a különleges :) ha készen állunk, akkor mindenképpen kiscicát szeretnénk, akit "megmenthetünk", mert mind a kettőt úgy hoztuk haza, hogy nem is gondolkoztunk rajta, csak megláttuk, és "megmentettük". köszönöm neked is a választ! ha nem baj, akkor raknék be képet róluk, a szürke nincs már velünk :(

[link]

2012. aug. 27. 15:03
 6/8 Ábelovszki Réka válasza:
Óóóóóó de kis cukkiiik!! Iszonyúan sajnállak [link] ha ez egy picit boldogabbá tesz akkor tessék :))
2012. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
én megtettem, és nem lett jó vége! utálták egymást! inkább ne tedd!
2012. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cica és semmi más válasza:
Nekem most ugyanolyan szürke cicám van mint neked volt. Imádom,még soha nem halt meg cicám bele is őrülnék. Remélem sikerül elérned, hogy ne fájjon annyira .
2014. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!