Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kóbor kandúrok folyton...

A kóbor kandúrok folyton megverik az én kandúr cicámat, mivel tarthatnám őket távol? Bántani nem szeretném őket.

Figyelt kérdés
3-4 idősebb kandúr rendszerint megveri az én egy éves fiú cicámat. Félek, hogy elüldözik.

2013. máj. 23. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezért ivartalanítottuk.
2013. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd. Sokkal nagyobb baj is történne, mert a kandúrok simán élet-halál harcot vívnak 1 nőstényért. Néha itt is olvasni sztorikat, hogy fél szemmel, vagy kilátszó bordával ment haza a macska. Az ivartalanítással kétszeresére nő a várható életkora és megkíméled őt a verekedéstől (na meg a pénztárcádat egy sor gyógykezeléstől, ha komolyabb baja lesz egy verekedéstől)
2013. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne engedd ki, mert ilyen verekedések során kap macsaka aids-t, és rövid úton elpusztul...
2013. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!