Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni? Hogy tartsam...

Mit lehet tenni? Hogy tartsam őket távol?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szomszédban többen is tartanak macskát, ami nem gond, de felelőtlenül, csak van nekik, de gondoskodni már nem akarnak róluk normálisan. Állandóan leellik a macskájuk és hozzánk pakolja át a kölykeit. Itt tanyázik nálunk már 2 nőstény és 1 kandúr, mindegyik az ő macskájuktól van. Most az egyik leellett 2 kölyköt, valamint egy másik is ellett nem tudom mennyit, de már mondta a másik szomszéd, hogy majd azokat is átteszi hozzánk, mert ez a mi macskánk, ami nem igaz, igazából nekünk egy sincs, egy sem kellett volna. Ott tartok, hogy amik itt vannak nálunk tartósan, azokat elkapom és ivartalaníttatom, ami ugye most a 2 kölyökkel együtt 5 macska, nagyon nem fér bele anyagilag, de más megoldást nem látok. Mit tehetnék az ellen, hogy a szomszéd macskája ne ide pakolássza át a kölykeit? Közben egy másik szomszéd meg állandóan azzal zaklat, hogy miért nem csapom agyon a kölyköket, miért kell ennyi macska, amikor én egyet sem akartam, de az hogy agyon csapkodjam, vagy valahogy elpusztítsam őket, az meg távol áll tőlem. Hogy vethetnék véget ennek?
2013. máj. 24. 00:27
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Pár ötlet, talán valamelyik megoldást jelenthet. Tarts kutyát, próbáld ki a macskariasztót, sajnos nem tudom, hogy működik e, mert mindenki mást mond, nekem pedig nincs.:D Nekem, jobban mondva a gyereknek van egy komoly vízipisztolya, azzal szoktam "lelőni" őket,egy hosszabb slag is megteszi, na ezt nem nagyon szeretik.:D Időigényes a dolog, de működik. Próbálj minden alomrakásra alkalmas helyet felszámolni. Nálam a kutyám oldotta meg a kérdést végérvényesen, bár nem ezzel a célzattal vettem, de még tanítanom sem kellett, alapból utálja a macskákat, madarakat, na meg a postásgyereket.:D
2013. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legelőször b*szd pofán a szomszédot.
2013. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!