Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghaltak a cicáim. Jobb...

Meghaltak a cicáim. Jobb lenne ha hoznék ha másik cicát?

Figyelt kérdés

Két cicámat megmérgezték, és 2nap különbséggel haltak meg:'( Rettenetesen megviselt a dolog. Úgy érzem,hogy jobban érezném magam ha megint 5 cicám lenne. Az a kettő rettenetesen hiányzik, és mindig is 5 cicát szerettem volna. Talán feldobna egy kicsit. A másik 3 cicám is nagyon hiányolja őket, főleg az egyikük. Nem játszik vele a többi,pedig szüksége lenne rá. Mit tegyek?

-köszönöm-


2009. okt. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben amíg nem tisztázódik, ki és miért mérgezte meg a cicákat, és nem vagyok biztos abban, hogy nem fog folytatódni a dolog, nem vinnék oda több cicát.
2009. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be minél hamarabb két cicát, hogy a te lelki egyensúlyod és a töbi három cicáé i helyreálljon. Jobban vigyáz rájuk ezután és próbáld kinyomozni, ki ilyen aljas, hogy megmérgezi őket.
2009. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyanakszunk valakire. Feljelentést is tettünk, azóta rendőrök járnak erre. Nem történt háistennek azóta semmi baj. A 3 cicám lakásba van, természetesen a két kicsi is itt lenne velem. Csak egy kicsit félek a nagyok reakciójától. Vagyis inkább csak egyétől. Igaz,hogy nem bántanák Őket biztosan, de nem éreznék úgy,hogy nem szeretem Őket már?
2009. okt. 4. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is meghalt jópár éve a cicám, engem is megviselt. Sajnos visszahozni már nem lehet, viszont másik cicán vagy cicákon segíthetsz és ő(k) is segíthet(nek) rajtad. Én is hoztam egy másikat cirmos volt az előző és a következő is az lett.


Innen tudsz válogatni a gazdi kereső cicák közül kölyök és felnőtt, fajtiszta, keverék mindenféle van. :)


[link]

2009. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kisfiú és egy kislány cicát szeretnénk befogadni,már meg is lenne kitől. Utcán találták Őket, és gazdit keresnek. Természetesen -mint a többiek- ivartalanítva és oltva lennének.
2009. okt. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!