Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, hogy a kandúrunk...

Normális az, hogy a kandúrunk ivartalanítás után nem lett nyugodtabb hanem egy igazi idióta lett? (2hónapja ivartalanítattuk)

Figyelt kérdés
Azt mondják,kb 1hónap míg lecsillapodik a vére.Ez már másnap olyan volt mint aki bedrogozott.Nem bír a valagán elülni.Ki-be mászkál.Mintha kicserélték volna de nem arra amit kértünk.Nagyon idegesítő,bejön,ha nem konzerv van a táljában nyekereg,és kirohan.Egy óra múlva megint.A megszokottól nem tértünk el,este kapnak konzervet,nap közbe neg ott van előttük a táp.Nem értem,mitől lett ilyen elviselhetetlen.Eddig mindig velünk aludt,de azóta meg hol ithon van hol egész nap sehol.
2013. máj. 26. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ivartalanitas miatt felborult az egesz hormonhaztarzasa.nekunk is tiszta dinka.es csak komzervet eszik de az ejjel nappal akarja.

Amíg ki nem urul a szervezetebol a hormon ilyen lesz,en is alig birom ezt az enjet de nem szabad hagynunk hogy a nyakunkra nojjon,ezt mondtak nekem a nagy macskasok.

2013. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó,már azt hittem csak a miénk lett ilyen.Nekem 1 hónapot mondtak,amíg kiürül.
2013. máj. 27. 18:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy ne hagyjuk a fejünkre nőni? Eddig is az "annyának" tekintett,de már annyira nem ragaszkodik.Vannak úgymond rohamai,mikor ha törik ha szakad dobjak el mindent és dajkáljam.Szegényt tudom,hngy elkényezttük de a páromon és rajtam kívül senki nem szereti,és ha nem láttuk bántották.
2013. máj. 27. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

a mi Bandita macsekunkat elottunk dobtak ki a kocsibol es a parom hozta haza.nagyon szeretgettem,lehet hogy kinevetsz de ha murrogok o visszamurrog es mar ugrik is a kanapeta mellem.mutet elott mindenevo volt de tenyleg,hazi koszt,tap....

Mutet ota csak is konzerv s allandoan jon es nyavog ha ures a talja.furi dolgokat csinal amit eddig meg sosem.

A konzervre mondtak nekem hogy a fejemre nott,hogy mitet utan kenyesztettem ilyen olyan izut vettem neki es nem kellett volna masok szerint de en szeretem es olyan kis bamba volt utana egy ideig.

nekunk a spriccelessel nincs baj mert meg el sem kezdte amikor hereltettuk.

2013. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A miénk is állandóan nyekerek a konzervért. Nem változtattam semmit a kajáztatásukon,ugyanúgy napközbe végig ott a táp,este meg egy kis konzervet kapnak.Várja ő álló nap de azt ki győzné?A táp is keverve van nekik,olcsóbb-drágább,de a drágábbat kieszik utána meg csak nézegetik.Sajnálom olyankor de nem csinál belőlem hülyét,ne hagyom magam. :-)
2013. máj. 27. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is probalkozik mert nem tetszik a tap neki de nem hagyhatom hogy az legyen ami o akar...

Ugy latszik ez a nemreg herelt kandurok viselkedesi formaja... :)

2013. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor ivartalanítás után miért nem akarják enni a szárazat??
2013. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A miénk mára már észhez tért,igaz közbe már ki lett téve a szűre,kinti cica lett.De már eszik mindent.
2013. szept. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!