Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos kiscica mennyire...

4 hónapos kiscica mennyire kicsi még?

Figyelt kérdés
Lesz egy kiscicám,de csak júliusban tudom elhozni,amikor már 4 hónapos lesz. Mennyire lesz még kicsi? Meg fogja tudni szokni az új helyet és engem?
2013. máj. 28. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, egy-két hét alatt meg fogja szokni az új helyét.

Felnőtt cicák is meg tudják szokni az új környezetet, csak nekik általában több idő kell, de négy hónaposnak szerintem hamar menni fog. :)

2013. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sokkal fiatalabban szokták normál esetben odaadni. Nem lesz semmi gond. Én cicám 14 hetes volt, mikor elhoztuk és nem fogod elhinni, de úgy kellett lecuppantani az anyja cicijéről... Nem is értem, egyes idióták hogy tudják 4-5-6 hetesen elválasztani a kicsiket.
2013. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 28. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
2-3 hónaposan szokták ideális esetben elhozni. 4 hónaposan még elég picik, nyugi :)))
2013. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!