Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? 10 napos...

Mit csináljak? 10 napos kismacska két napja nem kakil?

Figyelt kérdés
Én nevelem, mert az anyja elhagyta. Meleg, nedves vattával dörzsölgetés nem használ. Állatorvoshoz nem tudom vinni, mert nincs rá pénzem. Nincs valami ötlet, hogy mivel segitsek neki? :S
2013. máj. 29. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz mit tenni. Felforralod a tejet, mielőtt odaadod neki?
2013. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Valószínűleg az etetésével van a gond. Ha nincs pénzed állatorvosra, akkor gondolom spéci kismacska tápra sincs.
2013. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Megpróbálhatsz neki egy kis kamillateát adni, ártani nem árt, segíthet.
2013. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
mi vagyuk ín orvos?
2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ezért nem fog a doki pénzt kérni!Én is jártam így picivel.

Beöntést kapott a pici,de úgy is nehezen jöt ki a kaka.Menj el az orvoshoz.

2013. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vicuska87 ***** válasza:
Ezért szerintem sem kér az orvos pénzt! Én tuti elvinném, pár száz forintod csak van, ha szükséges!
2013. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem! Nincsen pár száz forintom, 25 forintom van, és a héten egyedül vagyok itthon velük. Tápszert kap, mert egyik ismerősünktől kaptuk ajándékba mert végigkérdeztünk mindenkit és szerencsére kaptunk. Pár napig volt rendesen kakija, napi 3-szor is akár. 4 napos kora óta etetem én, tegnapelőtt kakilt utoljára délelőtt, azóta semmi. A kamillateát megpróbálom, köszi,remélem hatni fog:)
2013. máj. 29. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj el vele a dokihoz, és mond el hogy mi a gond és hogy nincs pénzed. Szerintem segíteni fog, max megmondod hogy amint tudod behozod a pénzt.
2013. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsóval.

Egyszer találtam egy kiscicát egy romos ház mellett a gazban ült, és meghallottam a nyávogást. 16 éves lehettem akkor pénz nélkül elvittem megmutatni a dokinak, hogy szerinte mit lehetne tenni. Miután megvizsgálta, az altatást javasolta. Kb két napig bőgtem utána.

Szerintem is vidd el dokihoz hogy adjon tanácsot. Ha látja, hogy segíteni akarsz, és gondoskodni a kicsiről, szerintem nem azt fogja nézni, hogy van e pénzed vagy nincs. És masszírozgasd a hasát hosszan, és óvatosan.

2013. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
elaltattatni biztosan nem fogom, küzdök vele a végsőkig, amíg csak lehet.. már 4 macskát felneveltem így, abból egyet elajándékoztunk a másik három elmúlt 4 éves. úgyhogy küzdök vele, majd kérek tanácsot h mit adjak neki enni meg hogy a dokitól, de elaltatni nem fogják.. a másik 4 macsekra is mindenki azt mta h meg fognak dögleni, mégis itt vannak...
2013. máj. 30. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!