Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy ha elköltözöm itthonról, vigyem-e magammaal a cicámat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt,de rajtam kívűl még van 3 másik gazdi,tesóm is elköltözik,Anyukámnál ha otthon hagynám az neki jó lenne?
2009. okt. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az vigye a cicát, akihez a legjobbak ragaszkodik.
2009. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Elnézést egy szót rosszul írtam : legjobban.

De, ezt ti is beszéljétek meg.

2009. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan ebben a cipőben járok,de én úgy döntöttem jobb,ha anyunál marad. 5 éves,már nagyon megszokta a helyet,kedvére jön-megy,nincs nagy forgalom,nincsenek a szomszédban kutyák,tehát nem fenyegeti sok veszély,míg az új helyen nagyobb a forgalom,az utca tele van kutyával...

De ha te a cicus szemszögéből pont egy "rosszabb" helyről költöznél "jobb" helyre,akkor biztosan jól érezné magát idővel.

Bár engem az is befolyásolt,hogy a kutyát is vinnem kell,és a macsek meg utálja is szegény kutyust,szóval neki megkönnyebbülés lesz...jaj,de nagyon fog hiányozni!!!!:(

2009. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én biztos képtelen lennék megválni a cicáimtól. De nyilván az ő érdekei a legfontosabbak. Mérlegeljétek, hogy kihez ragaszkodik a legjobban a cica, és hogy milyen helyre mentek. Ezután döntsetek.
2009. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát..elég nehéz,mert nagyon szeretem,nagyon sokat fogalkozom vele,de talán jobb neki ha anyukámnál marad,mert tesó is és én is szeretnénk egy kutyát,de benne van,hogy én akartam őt annak idején,én mentettem meg,de azért fontosabb,hogy neki mi enne a legjobb...majd még jól átbeszéljük ezt a dolgot:)
2009. okt. 7. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért nem volt kérdés, mert anyám is imádja őket és inkább bezárt volna a szekrénybe, minthogy elvigyem a macskákat. Végül is gyakran járok haza, meg már itt is van macskám.

Nagyon szeretem őket és mindig együtt alszudtam velük, meg ilyesmi, de mivel a megszokott környezetükben vannak, a szüleim is törődnek velük, nem igazán halnak bele a hiányomba. Mikor elmegyek, egy ideig járnak még a szobámba aludni, aztán 2-3 nap után már nem. Mikor haza megyek akkor meg beköltöznek hozzám megint. De amúgy jól el vannak.

2009. okt. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor a lányom elköltözött, megbeszéltük, hogy nálam marad a cica. Az utcáról mentettük meg őt és egy másik cicust, akit már régebben el kellett altatni, mert olyan beteg lett. Én úgy tudom, hogy a cica lakáshoz (helyhez) ragaszkodik, és nem az emberekhez. (de lehet, hogy ez nem így van)Jó pár napig kereste, de aztán megnyugodott, mert elég gyakran jön a gazdi. Előre szólok neki, hogy jön a lányom, mikor ideér, örömében eldobja magát, simogatni kell, panaszkodik, de nem okoz problémát, amikor megint elmegy. Biztosan jól fogja magát érezni a saját "otthonában", fogsz neki hiányozni, de van aki gondoskodik róla, szeretgeti.Te meg majd bepótolod, ha találkoztok. Nyugodj meg, nem lesz vele probléma. Azért mert te elmész, azért még fog szeretni téged is, és majd meglátod mennyire örülni fog,ha meglát.
2009. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!