Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hetes korig cipeli az...

Hány hetes korig cipeli az anya macsek a kicsit?

Figyelt kérdés
Kinnti-bennti macskám van,én az akartam,hogy a kinnti konyhában fialjon meg a cicám,de addig nem nyugodott,míg a szobába nem hoztam a dobozt.Már most 3és fél hetes a kicsi,de már az idegeim ki vannak,mert a mama cica mindig húzza vonja a kicsit mindenhova.Szegényt már úgy sajnálom.Bármilyen jó helyet csinálok nem jó.Cipeli máshova.Most már akkora a cica,hogy jön,megy még kis félős fúj is ránk,még morog is,a kis édes.Remélem azért nem marad ilyen kis morci mindig.A kérdésem az lenne,hogy meddig akarja dugdosni a kicsit?Mert ahova akarja vinni,oda nem lehet,mami így is már bacogat állandóan.Pedig neki semmi gondja nincs rá.Ja,és aki írná,hogy ivartalanítsam,szegény már volt,csak épp az orvos nem jó munkát végzett.Most új orvoshoz visszük,nem ahhoz a barbárhoz szegénykémet.

2013. máj. 30. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos, hogy azért hurcolja, mert mindig más helyre viszitek vagy magától költözteti mindig más helyre.
2013. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kismacskákat minél előbb kézhez kell szoktatni, az normális, hogy az elején még fúj, meg morog, majd megbékél.


Gondolom azért hurcolja az anya, mert érzi, hogy ti csináljátok a helyet, és neki ez nem szimpi, mert természeteset akar, amit ő maga talál (át lehet ám verni azért), de igazából ha a kicsik már jönnek-mennek, nem számít sokat. Egy darabig még hurcolászhatja a piciket, bár nekik ez nem fáj, és ha nem akarnak ott lenni, úgyis arrébb mennek legfeljebb :)

2013. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magától cipeli,a cicát,már vitte ki az udvarra,akkor 1 napig elvolt ott,aztán a középső szobába vitte az ágy mögé,ott nyugiba voltak,de mamám nem engedi,mert félti a szőnyegét.Most vissza hoztam a dobozba a szobámba,vágtam neki kis kijáratot,mert már szeret mászkálni,de anyuka,csak nyávog,csak pürrög.Most épp elvannak a dobozban,nyugi van,de szerintem reggel már megint vinné máshová.Csak már a kicsi feje lassan akkora mint mama cicáé,így,hogy csak egyedül van.Nem igazán bír már vele.Nem tudom mi lenne neki a jó hely.?
2013. máj. 31. 00:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy igazad van,mert a mama cica,már hiába akarja ide-oda vinni,ő vissza sétál a dobozba.:)
2013. máj. 31. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!