Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül hagyhatom? Ha péntek...

Egyedül hagyhatom? Ha péntek délután megkapja az alutasakos kaját és sok szárazat meg vizet akkor kibirja szombat estig egyedül?

Figyelt kérdés
Üzleti útra kell mennem. A cicámat nem tudom kire bizni. Péntek délután indulok és szombaton éjjel jövök haza. Reggel és este alutasakos kaját kap, napközben ott van neki a táp. Elmaradna a reggeli alutasakos kaja adás. Nem tudom mit tegyek. Segítsetek.
2009. okt. 8. 08:28
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia! a mi cicánk két és fél honapos, de mult hétvégén sajnos szombat déltől vasárnap délig el kellett mennünk otthonrol, igy hagytunk a cicának konzervet és szárazat is, inni több helyre is tegyél, mert lehet hogy kiboritja.

Amikor megjöttünk, akkor szinte kicsattant az örömtöl, persze mindent behamizott ami volt, pedig sokkal többet hagytunk neki mint amennyit normál esetben eszik :)

Szoval szerintem ne aggodj, a mi cicánk sem esett kétségbe, pedig csak 2 honapos volt.

2009. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy ilyen segítőkészek vagytok. Egy kicsit megnyugodtam. Még egyszer köszi.
2009. okt. 9. 08:30
 13/13 anonim ***** válasza:
Alutasakoson alapból csak vegetál egy macska, nincs benne hasznosítható tápanyag, fehérje. Ha eddig el volt vele, nem most lesz baja:) A csöpögő csap egyébként nagyon jó ötlet..
2009. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!