Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Konzerven nincs magyarul...

Konzerven nincs magyarul felirat. Cicám elég kákabelű. A Felix, Darling konzerveket felbontás napjától számítva, hűtőben tárolva, még 2 napig lehet adni a cicának?

Figyelt kérdés

Aro márkájút lehet, azt hittem ezeket is. Csak Arot nem szereti...

Kitekaton most olvastam, mert azon legalább van magyar felirat, hogy felbontástól 24 órán belül lehet odaadni a cicának.


2013. jún. 8. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet adni, de ezek nagyon silány eledelek, semmi tápértékük. Inkább vegyél neki valami jobbfajta középkategóriás tápot.
2013. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Royal Canin száraztápot kap.

Milyen nem silány nedves tápot tudnál ajánlani?

Előre is köszi!

Ja, azért kapja ezeket, mert a menhelyen is ezeket kapta. Én másmilyet vettem neki, PreVitalt, de úgy tűnik, allergiás a csirkére, vagy a PreVital valamely összetevőjére.

2013. jún. 8. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kap mellette jófajta száraz tápot, akkor végül is lehet adni ezeket is. Szerintem konzervből nagyon jó a Real Nature, vagy a Select Gold.
2013. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max. 2 napig fogja megenni, mert 3. nap már kissé buggyant, savanyú szaga van. Mivel a macska nagyon érzékeny szaglású, otthagyja. Ezért veszek inkább zacskóst, mert azt a két cica megeszi egyszerre.
2013. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!