Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lesz szép a bundája?

Mitől lesz szép a bundája?

Figyelt kérdés

Kiállításra vinném majd november környékén, és szeretném ha nagyon jól nézne ki. Olvastam házi praktikákat mint tojássárgája stb, ezekre lennék kiváncsi.

Esetleg melyikek azok a gyári tápok, amelyekben van ilyen hozzávaló?


2009. okt. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

kefir+reszelt répa+kis olivaolaj+ tojássárgája(tojásfehérjét nyersen ne!!) vagy főtt tojás és ezt a tápjára(ami közép vagy prémium kat.-ás), ha mindennap kap, akkor szerintem novemberre gyönyörű bundája lesz :)

Aztán sok sikert a kiállitáshoz!

2009. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbáljuk.
2009. okt. 9. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én cicám ugyan nem kiállításra szánt macsek, de vettem neki ilyen tablettát, mert elkezdett jobban vedleni, mint kellett volna. Ezt az állatorvosunk ajánlotta:

Lavet - Bőrtápláló tabletta

adagolás: naponta 1 vagy 2 tabletta a felnőtt macskáknak, kölyköknek 1/2 vagy 1 tabletta naponta. %0 szem van 1 dobozban. Én a Fressnapf-ban (azt hiszem így írják) vettem, kb. 700 Ft volt. Amióta adom neki, (kb. 1 hónapja), sokkal selymesebb és csillogóbb lett a bundája.

2009. okt. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A házi praktikákat írta már az első, én linkelném a tápokat:

Itt a színes zacsikra kell kattintani, jobbról kezdődnek a cica, balról a kutyakaják:

[link]


[link]


Innen tudsz rendelni és vannak leírások is más tápokról:

[link]

2009. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szintén köszönöm, esetleg boltok ahol kaphatók?

Fressnapfot ne mondja senki mert tőlünk nagyon messze van:)

2009. okt. 14. 20:42
 6/9 anonim válasza:
Én ezt szoktam adni a ciáimnak: natur joghurt + tömlös krémsajt + tojássárgája összekutyulva!! Imádják!! Én is kiállításra hordom őket most megyek hétvégén és novemberben is.
2009. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne boltba vedd, sokkal drágább, ők is az ilyen helyekről rendelik, mint az allati.com vagy a petnet.hu. Minek menjen át még egy árusítón, hogy sokkal drágább legyen? Rendeld meg nyugodtan.
2009. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Lenmagot kell áztatni egy napig vízben és ezt a vizet igya rendszeresen,egy két hétig,úgy értem, minden nap frisset. Kéthavonta ismétlés.Minden szőrre, kedvező a hatása. Az emberi hajra is jó.Egyébként a lótenyésztőktől tudom az infót.
2009. okt. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm felirtam mindent. szegénynek csak módjával el ne rontsam neki a gyomrát:D
2009. okt. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!