Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westie-t milyen rendszeressé...

A westie-t milyen rendszerességgel érdemes vinni kozmetikába, hogy szép fehér legyen mindig a bundája, és az elvárásoknak megfelejen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 3-4 havonta elég trimmeltetni. De hogy a bundája fehér legyen fürdesd!
2010. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a választ.

Én úgy értettem, hogy fehér a bundája, hogy a szeme körül olyan rózsaszines a szőr, meg a lábánál is.

Nekem nincs ilyen kutyám, ma láttam egyet, és nagyon megtetszett.

Most egy goldim van, őt minden hónapban fürdetem, nagyon szép a szőre :D

Lehet hogy a jövőben egy wetie-t is bevállalok :D:D

2010. júl. 10. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem westiem van.

10-12 hetente kell vinni trimmelni. A kutyát semmiféleképpen ne fürdesd feleslegesen.Elég 2-3 havonta.

Ha olyan westied van amiben megfelelőek a pigmentek még ennél több ideig is fehér lesz a szőre,mert a koszt ki lehet fésülni a szőréből.Ellenben ha nem oylan kutyád van,fürdetheted te naponta is akkor sem lesz sose hófehér.

Egyébként a kérdésedre a válasz,nekem ezt egy tenéysztő modnta,hogy a szájánál szeménél lévő rózsaszín "foltot" sehogy sem tudod eltüntetni,max hintőporral amit ugyebár tiltanak kiállításokon.Ez sem minden egyes westienél van jelen,ugyanis ezt a jelenséget a nyál összetétele okozza,nem tudsz ellene mit tenni.Hogy a talpán miért rózsaszín a szőr őszintén megmodnva én sem tudom,az én westiemnek is rózsaszín egy kicsit a talpán a szőr de a szájánál és a szeménél nekem sohasem.

Ha bármilyen kérdésed akad még esetleg nyugodtan írj privit,szívesen válaszolok a kérdésedre:)

Üdv.Ivett

2010. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Írtam privátot egy pár kérdéssel :D

Köszi :)

2010. júl. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!