Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik hogy folyt öcsém...

Létezik hogy folyt öcsém macskájának orra? Oké lehet undi de leírom.

Figyelt kérdés
...és ne nézzetek hülyének eddig még nem láttam ilyet.Aludtam ma reggel elmentek az ősök ide-oda.A macska keservesen nyávogott erre keltem fel.Amikor magamhoz hívtam hozzám dugta a pofáját és akkor vettem észre hogy hogy mintha nem zárnánk el rendesen a csapot lóg egy csepp a cica orrán...Jó nagy és nem esett le.Szóval letöröltem neki de nem volt bizalom gerjesztő.Ugye nem beteg vagy valami?Bocs a tudatlanságomért:)
2009. okt. 9. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél tudatlan, nem vagy te állatorvos! A cicának nem szokott folyni az orra csak akkor, ha beteg! Lehet, hogy macskanáthája van, ami utom fertőző is lehet, vagy az! El kell vinni orvoshoz, mert ti is azt akarjátok, hogy meggyógyuljon a cicus.
2009. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ már szegényt sajnálom, anyuék meg elmentek.Kicsit betojtam h mi van vele.Szerintem szólok és el fogjuk vinni a Bercit macskadokihoz.Anyuék úgyis szeretnék beoltani.KÖSZI:)
2009. okt. 9. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mást nem észlelsz rajta, akkor annyira nem lehet súlyos. Ha eszik, iszik, és nem mozog feltűnően kevesebbet, mint eddig, akkor nem kell aggódni. Persze azért vigyétek el állatorvoshoz! De bőven ráér, ha hazaértek a szüleid.
2009. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyit alszik hogy igazából mást nem is csinál,és enni is csak azért nem eszik annyira mert tudom hogy amit elé raktam azt nem szereti nagyon,de azért elfogy.Mihamarabb vennem kell mást:)Egyébként lehet depis?Amiért itt hagyták anyuék.Létezik olyan hogy depis és azért lesz beteg?Nehogy a fejünkhöz vágják a rendelőben hogy nem foglalkozunk vele eleget.Mert amugy el van kényeztetve:)
2009. okt. 9. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A szeme nem csipás? Mégiscsak lehet hogy macskanátha, ami súlyossá tud válni, vidd orvohoz.
2009. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A macskának alapból vizes az orra mivel ha száraz lenne az jelentené azt hogy beteg. Az én cicám is szokott hasonlót csinálni úgymond folyik az orra de ez nem betegségre utal, nekem az állatorvos azt is mondta hogy attól is lehet ha nagyon jól érzi magát , pl ha simogatod . egyszerűen csak meg kell törölni a noziját :)
2009. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Szerintem akkor semmi baja... De azért vigyétek el, az oltások mindenképp kellenek.

Nem hiszem, hogy depis lenne. Az én cicám volt már az, de ő olyankor nem ilyen volt, hanem ült egyhelyben, és süketnek tettette magát. De az el is múlt egy nap alatt.

Figyeld, mit csinál, ha valami rendelleneset látsz, akkor hívd fel az állatorvost, de nem hinném, hogy baja lenne.

2009. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Taknyos volt az orra, vagy csak viz-szerű, híg cseppecske lógott rajta? Mert a cicák, pl. ha dorombolnak, szoktak ilyet produkálni, minden betegség nélkül is.

Csak akkor van ok az aggodalomra, a taknyos csepp volt, plusz esetleg más tünetek (bágyadtság, étvágytalanság, stb.) is vannak, de a doki akkor is meg fogja gyógyítani.

2009. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,szokott dorombolás közben is de ez más volt.
2009. okt. 9. 14:01
 10/10 anonim válasza:

Nekem van 2 kiscicám (3-4 hónaosat) és az egyik "beteg".. folyaik az orra,trüszköl és úgy be van rekedve h egy nyekkenés nem jön ki rajta..

az állatorvos nem rég volt nálunkés azt mondta h ez rászokott néha jönni a macskákra de majd kinövik vagy egyszer csak elmúlik..

de ha kicsit már idősebb akkor lehet h megfázott de majd elmúik.

ha nem akkor vegyetek neki vmi vitamint..

2009. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!