Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt? Lent...

Miért csinálja ezt? Lent részletesen leírom!

Figyelt kérdés

Van egy cicám és azt csinálja, hogy szagolgatja a konektort (inkább bele dugja az orrát) és egy kicsit megrázza a áram és ez tetszik neki. Meg már kezdi, hogy egy kicsit megnyalja és megrázza az áram! De ne úgy képzeljétek el, hogy felál a szőre a hátán és szétsűl hanem nagyon minimálisan rázza meg.

Mit csináljak ellene?

Kérlek normális válaszokat kérek!


2011. aug. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vicces volt olvasni, vizuális vagyok és elképzeltem, hogy mint a rajzfilmekben, feláll a hátán a szőr és szétsül a macsek :))


Amúgy lehet kapni konnektorba biztonsági dugót.

Gyerekek miatt szokták használni általában.

2011. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a cicák szeretik, ha megcsípi őket az áram :). A miénk már jó pár telefon és laptop töltőt szétrágott... Ha "csak" a konnektor a mániája, akkor tényleg a vakdugó a legegyszerűbb megoldás.
2011. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha, biztonsági dugó.

Esetleg vegyél neki 9 voltos elemet, ha már függő lett, ne legyenek elvonási tünetei. :) Az már egy kicsit ráz, ha megnyaljuk.

2011. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én cicám pedig ráz. ha megsimizem én is, meg ő is megugrunk.

ez azután szokott lenni, amikor a kocsiból kiszállok. valószínű én vagyok elektromossággal feltöltődve.

2011. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is vicces volt elképzelni, hogy a macsek szétsül. Köszönöm a válaszokat! ;)
2011. aug. 6. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
230V nem tudja minimálisan megrázni a macskát. Dugózd le, különben egyszer tényleg megrázza és meghal. Az tuti nem lesz vicces...
2011. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!