Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egy macskát...

Miss Huuuha kérdése:

Hogyan lehet egy macskát bújósra nevelni?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptunk 1 macskát, még pici, édes, hagyja hogy simogassuk, dorombol. Ezek szerintem biztató jelek :) Hogy nevelhetjük még szeretet teljesebbre?

2013. jún. 10. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozzatok vele sokat és ennyi.


Nekem volt régen egy olyan aranyos kedves kismacskám hogycsak na, kint volt mindig az udvaron. ( apám nem enged be egy állatot se a lakásba) És egyszer valaki elvitte. Túl kezes volt :(

2013. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jajj, te Roksy, de szomoru a torteneted....:(
2013. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok foglalkozás,és finom falatok.:)
2013. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magától megszeret, ha sokat simogatod, szeretgete, ha alapból dorombol, az tényleg jó :) szeretgesd sokat, ez a lényeg. igényli is a cica :D (tapasztalatból mondom) :)
2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gtgt ***** válasza:
Itt szerintem sokkal nagyobb szerepe van annak, hogy mi történt a cicával mielőtt megtaláltátok. Főleg, hogy elszakították az anyjától idő előtt vagy nem, illetve, hogy bántották -e. Szerencséd van, mert valószínű egyik sem történt meg. Egyszerűen foglalkozni kell vele. Már annyi is elég, ha nem hagyod napokat egyedül és hagyod hogy az öledbe üljön, simogatod.
2013. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy a macska egy annyira öntörvényű lény, annyira megvan a saját kis személyisége mindegyiknek hogy abba sokat nem lehet beleszólni. Persze sok szeretettel, türelemmel, törődéssel el tudjátok érni hogy bízzon bennetek és kötődjön hozzátok, de azt hogy mennyire lesz ölbe ülős, dorombolós, hízelgős az csak a természetétől függ. Nekem 3 macskám van, mindegyiket mi neveltük, ugyanolyan szellemben, ugyanazt megkapták mind a 3-an mégis mind a 3 tök más személyiség. Az egyik kedves, hízelgős ugyan de nagy kalandor, inkább vadóc, nem ölbe macska, a másik kifejezetten ölbe mászós típus, a harmadik pedig full antiszociális, megközelíthetetlen.
2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló véleményét osztom. Pontosan így van.
2013. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!