Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok olyan orvost, aki...

Tudtok olyan orvost, aki olcsón hajlandó beoltani egy talált macskát? Aki nem az enyém.

Figyelt kérdés
1 hete találtuk, nyakörves, ivartalanított. Végre sikerült elérnem, hogy a Herosz bevegye, de az oltást nekem kell intéznem. Az az orvos, akiről tudom, hogy olcsó, 5500 ft-ért oltaná be. A többi 7000-8000 ft-ért. Nem tudtok valakit, aki hajlandó mondjuk a feléért beoltani? Nekem nincs ennyi pénzem most, így is 1 hete én foglalkozok vele, én veszek neki kaját, én fizettem a bolhairtását. Csak akkor veszik be, ha megkapja a kombinált első oltását, plusz 1 hét amíg "lappang". Segítsetek kérlek.

2013. jún. 4. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én cicámat ősszel 5400-ért oltották be az állatorvosi egyetemen.

[link]

Esetleg próbáld meg megkérdezni az Ebcsont Beforr rendelőt, ott nagyon kedvesek, mondd el, hogy nincs sok pénzed, hátha tudnak segíteni (ez a rendelő Zuglóban van):

[link]

2013. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Attól hogy találtad nem fog kevesebbe kerülni az oltóanyag előállìtása,szállìtása,beadása...

Sajnos nem ìgy működik a világ...

2013. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem így működik, de nem dobom ki az utcára, mint sok ember, hanem etetem, simogatom, befogadtam. Azt hiszem nem lehetetlen kérés, hogy vegyék ezt figyelembe, és olcsóbban oltsák be. Egyébként kedves utolsó, nem ennyi az oltóanyag ára, ezekbe vizitdíj is tartozik. És ezt orvos mondta.
2013. jún. 4. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Akkor ha mától bemegy valaki oltásért és azt mondja nem az enyém,csak találtam fele annyit kell fizetni?

Ha a vizitdijat leveszi az árból örülj neki és oltasd ott be!ingyen a mai világban semmi sincs,bármit mondasz,egyébként kedves kérdező

2013. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát azt feltételezed, hogy a saját macskám?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__4423342..


Minek válaszolsz, ha érdemben nem tudsz segíteni? Miért kötözködsz? De figyelj csak, Újpesten vagyunk, nagyon szívesen átadom a cicát bármikor, viseld te a gondját, etesd, oltasd be. Legalább helyre áll a rend itthon, és a saját állataimmal tudok foglalkozni. Jaaa, hogy miért is kéne neked foglalkoznod vele? Nekem miért kéne? Miért nekem kéne fizetni az oltást? Miért van bennem annyi lelkiismeret, hogy inkább keresek egy olcsó dokit, minthogy kib@sszam az utcára? Akkor innentől kezdve ha valami kérdésed van, írjál privátot, vagy töröld a listádból a kérdést, mert erre nem vagyok kíváncsi. Majd ha eljut a csöpp kis agyadig, hogy mit magyarázok, akkor beszélhetünk, te kis buta senkiházi :)

2013. jún. 4. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hadd védjem meg az előttem válaszolót! Nem rosszindulatból írta, amit írt (legalábbis én nem annak olvastam).

Én imádom, szeretem a macskákat, legszívesebben az összeset megmenteném. :)


Egyébként BP-en találtad a cicát?

Bocsi, csak az egyik rokonomnak most veszett el egy ivartalanított cicája, de mi Borsodban lakunk.

2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, az orvos fenntart egy rendelőt, jogosan kéri a vizitdíjat is egy ismeretlen pácienstől. Igénybe veszed a rendelőjét, az idejét. Az oltóanyag szabott, olcsóbban ő sem fogja adni, mert helyette ugyanannyiért kell vennie másikat. Járd körbe a lakhelyeden az állatorvosokat, meséld el nekik, mi a helyzet. Hátha megszán valamelyik....
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a senkiházi szöveggel csak magadat minősíted!én semmi rosszat nem ìrtam csak az igazat amit még utánam is leìrták egy páran.magad döntöttél az árva cica oltásáról nem tukmálta senki rád.két macskát vettünk magunkhoz az elmúlt hónapban mert a házunk előtt dobták ki a kocsiból fényes nappal.nem problémáztunk a költségeken ha már bevállaltuk a két roti és a sztafi mellé...
2013. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!