Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsa kérdés lesz :D Ha egy...

Furcsa kérdés lesz :D Ha egy udvar egyenes falú tömör kerítésének tetejét bekenjük csúszós anyaggal, akkor a cicák nem fognak onnan elszökni soha?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cica menni akar, nem nagyon fogod tudni visszatartani:)
2013. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
Nekem már sok macsekom volt. Hidd el, szerettem is őket. Mindegyik egyéniség volt. Ha bent tartod őket a lakásban, - akkor nem élnek teljes életet. Ha elengeded őket, megvívják harcaikat, lehet meghalnak, de ez az ő döntésük volt.
2013. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, ez "rendben" is van, de akkor 1: te egy Maine Coon-t és egy Ragamuffint szinte soha nem engednél ki a házból? 2: ha mégis kiengeded őket, akkor hogy szöknének meg az udvarról, ha az előbb említett csúszós kerítésen nem tudna sehol fogást találni (máshol pedig betömnéd a lyukakat)?
2013. jún. 12. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést se hallottam még :)

Mért nem szereltek a kőfal tetejére befelé dőlő rácsot úgy kb 0,5-1 métereset?Azn nem tudnak átmenni.

2013. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy furcsa kérdés lesz! :)


Tudnál esetleg erről egy fényképet linkelni? Nem tudom elképzelni, hogy tömör legyen az a befelé dőlő rács, vagy lehet "lyukas", szellős is? Ha utóbbi, azon (valahogy) szerintem fel tudnának kapaszkodni, vagy tévedek? Szeretném, ha tévednék. :)

2013. jún. 12. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Milyen csúszós anyaggal kennéd be? A körmét úgy is belevágja, nem érdekli, hogy amúgy szerinted csúszós-e.

2013. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Belinkelték amire gondoltam :)
2013. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

intrepid, azért az ha ösztöntől hajtva megy és területi harcot vív az nála nem döntés...

Szerintem teljes életet tud élni úgy is, ha bent él... Sokat kell vele foglalkozni, sétáltatni sem árt, de nagyobb biztonságban van és ott is talál magának kalandot. :)

Ez a kerítés dolog végül is működhet. Igazából elég magas fal is önmagában akár. Bár kapu csak kell :D mondjuk ha elég sűrű vasrács... hmmm működhet éppen, mondjuk macskabiztos kerítés biztosabb. :)

A csúszóf anyag azért nem jó, mert szerintem nincs igazán célnak megfelelő... mindig síkos, nem mossa le az eső, nem mérgező, stb. Öletnek vicces :D

2013. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jackson Galaxy mondta egyszer (ő ilyen macskaszakértő vagy mi), hogy a 45 fokos szögben lévő dolgokra nem tudnak felmenni a macskák. Most ezt nehéz így leírva elmegyarázni, de a lényeg, hogy ha van egy falad, akkor rakj fel rá egy rácsot és döntsd meg 45 fokban. Úgy mint ezen a képen a fekete vonal a fal, a piros a rács :) [link]
2013. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!