Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől függ, hogy a macskák...

Mitől függ, hogy a macskák (vagy bármilyen más állatfaj) egyesek embereket jobban szeretnek, míg másokat nem annyira?

Figyelt kérdés
van,akikhez mindig odamennek, szeretik,követik őket, van akikre fújnak, morognak, pedig családból valók, ismerősök, idegenekkel meg van hogy kedvesek...most akkor hogy van ez? O.o

2013. jún. 13. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját macskánkon azt figyeltem meg, hogy ahhoz megy oda, ahhoz kedves, aki viszont kedveli/szereti a macskákat. Akik nem szeretik, azt elkerüli messziről. Szerintem van ehhez érzékük a macskáknak :-)
2013. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok őrülve a macskákért, képes vagyok fél órát állni a járda közepén a zuhogó esőben, hogy macskát simogassak... Vagy a hidegben fagyban magassarkú csizmában :D Viszont mostanában ellenem vannak, elszaladnak. :/ A kutyák ellenben nagyon is szeretnek, megállnak, direkt megvárnak stb. Őket is szeretem, de inkább macskás vagyok, ezért is rossz :/
2013. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs nem írtam a lényeget :D nem tudom mitől függhet, de kétlem, hogy simán attól szeretik-e őket... Direkt figyelni szoktam a testbeszédükre is és nem viselkedek fenyegetően :/
2013. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
èrtem :)
2013. jún. 13. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mert érzik, hogy ki szereti őket. ennek ellenére, sok cica bizalmatlan, nem megy oda idegenhez, akkor se, ha az szereti őket. a környéken is már mióta próbálok összebarátkozni eggyel...ritkán látom, s mikor igen, fúj rám, ha meg akarom simogatni.

de amúgy, természetes, miért szeressen egy idegent? főleg egy olyat, aki nem is ismeri őt, és rögtön nem szereti, mert csak.

2013. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végülis jogos :D koszi a választ ment a zöld kéz^^
2013. jún. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!