Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a kutya bántaná a...

Szerintetek a kutya bántaná a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány kutyánk, meg egy vemhes cicánk. Ha a cica leellik akkor olyan helyre fog, ahol a kutya nem találja meg a kicsiket? (csináltunk neki ilyen helyet, a pincében) A másik kérdés: ha a kutya megtalálja bántaná? Nem tudom, bánt e más cicákat, eddig nem volt rá példa, viszont a szomszéd macskákat ugatja és csak a mienket fogadta el. Akkor a kicsinyeit is elfogadná? Thx a válaszoért, lehetoleg tapasztalatokat írjatok:)
2013. jún. 14. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Ha féltékeny széttépi szóval ne hanyagold el (tapasztalat) de amúgy nem lehet gáz.
2013. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként féltékeny típus, de a nagy cicára már nem :) Ha már tudja, hogy hozzánk tartoznak a macskák, nem bántaná szerintem. Csak az a baj, hogyha kint leellik a macskám, akkor ha nem vagyunk ott eloszor, a kutya csak azt látja hogy "ott termettek" és nem tudom mi lenne a reaciója. Inkább abban bízom, hogy a nagy macsek kutyamentes helyre ellik. :)
2013. jún. 14. 21:16
 3/4 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg a kutyát addig megkötniamíg meg nem ellik a cica, vagy ha ven neki elkerített része akkor oda. Aztán ha megtaláljátok majd a cicákat, elteszitek őket olyan helyre ahol tuti nem bátsa majd a kutya. (nyári konyhátok ha van, stb..) Aztán próbáljátok megbarátkoztatni a cicákat vele, szerintem ha kiskoruktól ismeri őket, nem fogja bántani, de azért mindenesetre legyetek óvatosak.
2013. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kutyánk soha nem volt megkotve, és nem is lesz. Elkeríteni meg nem tudjuk. Azzal nincs gond, hogyan szoktatjuk meg, csak addig van probléma, amíg még nem találtuk meg a cicákat. De bízom benne, hogy lyan helyre ellik a macska, ahol a kutya nem találja meg a kicsiket.
2013. jún. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!