Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit jelent az a...

Vajduci kérdése:

Szerintetek mit jelent az a fogalom, hogy felelősségteljes állattartó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Azt, hogy ha már állatot tartasz, figyelj rá. Etesd rendesen, gondozd, rendszeresen takarítsd ki a helyét, és főként foglalkozz vele!
2013. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért merült fel benned a kérdés?

Amúgy szerintem az, hogy a tőlem telhető legjobbat nyújtom az állatnak, hogy egészségesen és boldogan próbálom "tartani". Figyelemmel követni őket és ha baj van, akkor lépni és segíteni.

2013. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem vagyok tenyésztő, ivartalanítom. Rendszeresen beoltatom, féreghajtót adok neki, ha baja van, rohanok az állatorvoshoz. Ápolom a szőrét, játszom vele, tisztán tartom az almát/sétáltatom, megfelelő minőségű élelmet biztosítok neki.
2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
80%
Ivartalanítom, etetem, itatom, fésülöm, boldogan tartom, ha valami baj van, azonnal mérlegelek, és cselekszem! Elviszem orvoshoz, én nem sajnálom a pénzt rá!
2013. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A családodat a háttérbe szorítod és csak az állatért élsz.


Ha valaki a családodból nem kedveli az adott állatot, vagy allergiás vagy rá, akkor azzal a személlyel megszakítasz minden kapcsolatot, még akkor is ha az édesanyádról van szó.


Ha az állat tüsszent egyet az éjszaka közepén, 12 évesen vidéken, hétvégén is elindulsz ha kell gyalog, és kerítesz neki állatorvost.


Most ezek jutottak eszembe azokból, mely tanácsokat itt a Gyakori kérdések Állatok rovatában olvastam.

2013. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!