Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A csótány méreg árt e a...

A csótány méreg árt e a macskának (kis cica még)?

Figyelt kérdés
A lakásba csótány méreg van el szórva.pont utána hoztam egy macskát! mert el felejtetem hogy méreg van el szórva a lakásba de ha már itt van nincs szívem ki tenni !!ezért nem tudom hogy most ebből lehet e komolyabb baja!!

2013. jún. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a biztonság kedvéért vidd el az állatorvoshoz!!!
2013. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most semmi baja nincsen!Mert még nem engedtem ki az egész lakásba hanem csak az én szobámba van. Ott meg nincs méreg!Csak hogy nem lehet öröké csak az én szobámba tartani !!Ezért hogy majd nem e lehet belőle baja!
2013. jún. 20. 09:49
 3/5 borcsi02 ***** válasza:

Ez attól függ, milyen fajta, mennyire mérgező anyagot szórtatok ki (ezt ált. feltüntetik a csomagoláson). Ha por jellegű, akkor gondolom, előbb-utóbb felporszívózzátok és felmostok.

De egyébként vannak olyan irtó spray-k, amik melegvérűekre nem károsak (ha biztosra akarsz menni, hogy ne ártson a cicának). A Biokill-t javasolnám ezek közül, ez pumpás, flakonos folyékony spray, amit nyugodtan szétpermetezhetsz a kritikus helyeken, sokféle élősködő ellen hatásos(pl. hangya, bolha), köztük csótány(!) ellen is. Nem mérgező, biológiailag lebomló, nem is drága (200 ml-s kiszerelés 1200 Ft körül van). Ha félted a cicát, és belefér a keretbe, akkor ilyet használj azokon a helyeken, ahol a cica tartózkodik, gondolom, mivel pici még, inkább alszik, és nem mászkál mindenfelé a lakásban, ezért a lakás többi részén erre az időre maradhatna az eredetileg kiszórt anyag.

Már lassan jutalékot igényelhetnék :), olyan gyakran ajánlom ezt a szert:), de tényleg csak azért, mert nálunk nagyon jól bevált, az elmúlt hónapban többször kellett használnunk.

Mindenesetre emiatt tényleg nem kell kitenni a cicát.:)

2013. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 borcsi02 ***** válasza:
Ha esetleg nem nyugtatnak meg az itt érkező válaszok, akkor szerintem nyugodtan felhívhatsz egy állatorvost (személyesen sem kell megjelenned), hogy mi a véleménye. Előbb-utóbb úgyis lesz egy rendelő, ahová a cicával járni fogtok oltásra és egyebekre, gondolom, a közelben valahol.
2013. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot meg fogom fogadni :)!
2013. jún. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!