Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A patkány méreg hatásos a...

A patkány méreg hatásos a macskákra?

Figyelt kérdés
Pl:ha megeszi az ételt ami méreggel van beszórva.

2013. ápr. 20. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos igen! De még úgy is, ha megeszi azt a patkányt, ami előtte mérget evett.
2013. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vicuska87 ***** válasza:
29%
Igen, minden esetben!
2013. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez komoly?Ezt azért kérdezed mert tervbe van a környék macskáinak kiírtása?
2013. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis.Csak a családom ma eléggé elvetette a sújkot.A házhoz járó ismeretlen macskáknak mérget adtak ma.Hallotam ahogy megbeszélik.Persze tagadják ezért kérdeztem,mert reménykedtem hogy a patkány méreg nem hatásos szegény macsekokra.Raktam ki egy kis házilag készített hánytatót és tejet hátha segít,már csak reménykedem.
2013. ápr. 20. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudja, aki kitette, hogy milyen hatással van a szer??Meséld el nekik: véralvadásgátlót tartalmaz, vagyis belső vérzésben fognak elpusztulni a cicák.
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A mérgezett állatokon nagyfokú vérszegénység látható, a bőr sápadt, a nyálkahártyák porcellán-fehérek. A különböző testnyílásokból ( orr, száj, hüvely, végbél ) és külső sérülésekből vér szivároghat.

Gyakori az orrvérzés, ínyvérzés. A mellüreg bevérzésére a nehezített, szivattyúzó légzés utal. Az agyban, agyburokban kialakuló vérzések görcsöket okozhatnak. Gyakori a véres vizeletürítés, az elégtelen májfunkció sárgasággal jár. A vemhes állatok elvetélhetnek, amit méhvérzés követ.

2013. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok a családodnak,nagyon f@sz@ emberek.... :(
2013. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen "embereket" mérgezném meg..
2013. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is mondtam nekik hogy hidegvérű állat kínzók,de azt mondják hogy hülyeségeket beszélek,és hogy ők nem csináltak semmit.....pedig halottam ahogy megbeszélik...bár macskáról nem beszéltek de tudom hogy azt csinálták..:'(:-( ha találok egyetlen egy halott macskát is akkor nem tudom mit csinálok velük :@
2013. ápr. 20. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni egyet sem :( Mikor haldoklanak, elbújnak védett helyre. Ezt enyémnél is láttam, az utolsó óráiban állandóan bebújt a komód alá, a legbelső sarokba, ami soha nem volt szokása.
2013. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!