Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ilyen "pók"a hasa?

Mitől lehet ilyen "pók"a hasa?

Figyelt kérdés
Tíz napja kölykezett le az anyacicám (nem rég fogadtuk be)négy nagyon szép kis tigris csikos "gyereket" A kiscicák esznek,alszanak,másznak tehát semmi gond egészen tegnapig.Észrevettük,hogy az egyiknek feltűnően kerek a hasa,amire természetesen az ember azt hiszi,hogy tele ette magát.De ez a pókhas ugyanolyan kerek ma is,és feltűnőbben mint a testvéreinek.Figyeljük,de semmi jelét nem lehet látni,hogy beteg lenne.Körülnéztem a neten és férgesség jön elsőként gyanúba.Az anyacica a szülés napján kapott féreghajtó pasztát,mert akkor vettem észre,hogy van benne.Állítólag ez 2 hétre elegendő adag.De akkor mi lehet a kiscicával?? Lehet,hogy férges?? vagy fel lenne fúvódva?? De mitől?? Kérlek benneteket segítsetek.Köszönöm.
2013. jún. 21. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű a férgesség, a paszta nem 2 heti adag csak akkor hat amikor beadod. Viszont 2 hét múlva ismételni kell. Vagyis kellet volna. Kérj a dokitól kölyöknek való pasztát, 2 hetente add nekik.
2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a pasztát csak orvos írhatja fel?? Ilyen picike kiscicának lehet adni?? Nem elég ha az anya kapott??


köszi előre is

2013. jún. 21. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A pasztát doki adja, vagy írja fel. Van olyan ami kicsiknek van. Mond meg a dokinak, és szerintem az anyát is kellene féreghajtózni. Mert ha benne marad a kicsik folyamatosan vissza fertőződnek.
2013. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 21. 11:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mire visszaértem a féreghajtóval már haldoklott a kis drága,de megpróbáltam a lehetetlent beadtam neki így is.Kivettem az anyja mellől egy fehér törölközőre fektettem az asztalon,és megvártam amig "elmegy" Volt is sírás a gyerekek részéről ajaj !!Szegénykém talán nem szenvedett,de végig egy fülpucolóval vizeztem a kis száját,legalább addig ne száradjon ki amíg meghal.De rossz napom lesz...:((köszi a segítséget még egyszer..
2013. jún. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!