Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy a macska....

Van olyan, hogy a macska. megellik, de lassan egy hete és még mindíg van benne kiscica?

Figyelt kérdés

Megmentettem eg vemhes cicát.. előzőző gazda ki akarta nyírni :/ mindegy hosszú...

Egy hete szült 2 cicát.. de valószínű, hogy koraszülöttek voltak. Mert nem sok szőrük volt és kilógott a belük :/ meg is haltak :( De a mama ciccbe van még 2-3 kicsi. Volt dokinál.. azt mondta, hogy van ilyen, hogy azok továbbfejlődnek... de ez olyan lehetetlenűl hangzik.. tényleg van ilyen??

a cica majd ivartalanítva lesz!!!!


2013. jún. 21. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Biológiailag végül is lehetaéges szerintem. De az állatoevos biztosan jól tudja :)
2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért vigyétek el majd mégegyszer egy ultrahangra stb, nehogy az legyen hogy a benne lévő cicák végül nem tovább fejlődtek, hanem elkezdtek lebomlani, mert azzal vérfertőzést okoznka az anya macskának amibe belepusztzl
2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszi :) csak annyira furcsa :)
2013. jún. 21. 11:39
 4/5 anonim válasza:
Sajnos van ilyen. Az én cicámnak 4 kölyke született, egészségesnek tűntek, de sajnos egyik sem élte meg az egy hetet, mert valami betegségük mégiscsak lehetett, vagy fejletlenek voltak, egy cica pedig az anyamacskában maradt, nem tudta megszülni. Az még embrió volt a doki elmondása szerint. Közel egy hét telt el, mire észrevettük, hogy valami nincs rendben a macskával, és elvittük orvoshoz, mire ez kiderült. Meg kellett műteni, és egyben ivartalanítva is lett. Utána felépült persze, és jól lett. :-)
2013. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem :) Köszi :)

megszülettek :) 3 egészséges dagi civababa :) 1 teknőcmintás kislány 1 szürke pettyes fehér alapon kisfiú és eg fehér alapon vörös néhol szürke pettyes fiú :)

2013. jún. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!