Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a franc baja van ennek a...

Mi a franc baja van ennek a macskának? Ilyet még nem láttam.

Figyelt kérdés

Szomszéd macska. Át szokott jönni hozzám, gondolom kaját keresni. És meglát, mert mondjuk kint ülök a széken a teraszon, és megáll, ilyen bizonytalan test taretásban, és a fejét fel-le mozgatja, mintha nem is tudom mi baja lenne.

Ilyet még nem, láttam macskától. És fél-1 percig nézzük egymást, majd el rohan. Volt hogy az ablakban látott meg, nézek rá, és megint fel-le mozgatja a fejét...


Ez mitől van? Idegbajos lenne?



2013. jún. 23. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
szerintem így jelzi feléd, hogy legszívesebben lefejelne
2013. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan hogy nem bántod e.A ragadozók közül sokan hol ránéznek az ellenfélre hol félrenéznek hogy nem támad e a másik.
2013. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam, hogy vadászat közben szokták a macskák ingatni a fejüket, hogy pontosan bemérjék, milyen távolságra van tőlük a zsákmány. Valószínűleg tart tőled, és így akarja felmérni, hogy biztos távolságban van-e tőled.
2013. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!