Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fogja bántani a kandúr a...

Nem fogja bántani a kandúr a kicsiket?

Figyelt kérdés
Pár nap, és elleni fog a cicám. Csak az a baj, hogy a kandúrral vannak együtt. Sajnos nem tudom külön tenni őket, nincs annyi helyem.
2013. jún. 24. 10:18
 1/9 anonim válasza:
Nagy rá az esély hogy bántani fogra
2013. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem ivartalaníttatod, ha a 2-t sem tudod külön tenni, nincs elég helyed, mi lesz ha a kicsik is nőnek, és netalántán nem lesz mindegyiknek gazdi???
2013. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lesz mindegyiknek gazdi, ugyanis fajtatiszták:)
2013. jún. 24. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Fajtatiszták, de akkoris szaporítottak nem igaz?
2013. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze szaporítottam, mert nem járok mindenféle idióta versenyre! DE!

Minden oltást megkapnak, had ne mondjam mennyit költök állatorvosra! Normális kaját kapnak, nem olcsó szarokat, és innentől kezdve szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy mit teszek a kicsikkel.

Ráadásul arról ne is beszéljünk, hogy különb "házuk" van,mint sok embernek!!!!! Semmiben nem szenvednek hiányt!

Nem értem miért kéne versenyekre járnom. Ja és a kennel is megfelel az eu-s szabványoknak!

2013. jún. 26. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy érdekes történetem evvel kapcsolatban.Egyszer született nálam 4 kiscica. Az anyamacskán kivül van még két kandúr cicám. Először én is féltettem őket de megváltozott a véleményem mikor a következőt láttam:Egy este kimentem ellenőrizni a kicsiket ekkor megláttam ,hogy az egyik kandúr cicusom bent fekszik velük a dobozban mig ők szopiznak. Békésen aludt együtt a kiscicákkal. Aztán másnap megfigyeltem ,hogy a kandúr macska nyalogatja a kicsiket akárcsak az anyjuk:)))))
2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. jún. 30. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem se bántotta a kandúr a kicsiket....sőt még hozott egeret a kismamának, meg galambokat...persze erről a szomszéd nem tudott
2013. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2-án megszülettek a kicsik!

Még most is hihetetlen ami történt!

Kiengedtem kandúromat az udvarra, hogy nehogy bántsa a kicsiket. Az ajtót nyitva hagytam, de végig figyeltem rájuk. Az anya cicám nem tudott megelleni a párja nélkül!!! Már lógott belőle ki a kiscica, és még szaladt a kandúr után az udvaron!

Fogtam és összezártam őket, lesz ami lesz alapon!

Amikor bementem hozzájuk egy óra múlva, már megvolt az első pici, és a kandúrom ott feküdt mellettük!

Utána ahányszor rájuk néztem, ott feküdt mellettük.

Nekem ez nagyon hihetetlen!

Persze másnap külön kellett tennem őket, mert újra párzani akart a fiú cicám:) De ma már megint együtt vannak, és egymás mellett fekszenek:)

Igazi apuka!

Tényleg nagyon okosak a sziámik:)

2013. júl. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!