Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csirkenyakat szabad neki...

Csirkenyakat szabad neki adni? És csirkemáj?

Figyelt kérdés
Van még egy cicánk ő szobatiszta.Viszont ő nagyon válogatos.Nemeszi meg a konzervet csak a whiskast de az ugy hallottam nem jó káros.A csirkenyakat és a csibe májat szereti,de hallottam hogy tönkremegy a foga a másik meg vérrögöket képez.Szárazat eszeget még de az magába kevés.Ő kandur 1/2éves.
2009. okt. 14. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az egészből annyi igaz hogy az állateledel lehet káros mert tartalmazhat antibiotikum maradványokat amit az elhullott állatok teste tartalmazott amiből készült a macskakaja meg még egyéb toxikus anyagokat is mert az állateledelben a döglött állatoktól kezdve a trágyáig a halfejen a halbelsőségen a halliszten a csirkefejen és beleken keresztül szinte minden van amit a feldolgozó gépsor és a kemencék bírnak!!!


A macskának semmi baja sem lesz a csirkenyaktól sem a májtól!

A kedvence a csirke alkatrész hagymás zsirban sutve!!

2009. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Vegyél egy doboz disznózsirt, rakd bele egy fazékba gyujts alá vágj bele egy negyed vöröshagymát összecsikozva, dobjál bele 40 deka csikremályat meg 40 deka nyakat, szorjál rá egy kis vegetát (2 kiskanál max) és néha kavard meg hogy le ne süljön

igy ahogy van odaborithatod neki ha kihult...


Imádni fogja!!!

2009. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Minőségi állateledelt kéne venni nem whiskast meg társait és akkor nem ennék az állatok azokat, amiket előttem leírtak.

Vegetát meg nem kéne.. Ha már a tróger kajákat kritizálod akkor legalábbis ne.

2009. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A májjal vigyázz, mindennap ne adj neki. A csirkenyakról meg annyit, hogy ha megfőzöd, akkor szépen le lehet szedni a husit a csontocskákról. Az enyémek is imádják...
2009. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor a nyakat főzve kapja majd a májat meg néha.A nyakat imádja jó volna ha nemkéne elhagynia.
2009. okt. 16. 12:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell elhagynia egyiket sem. A mákat is kaphatja naponta csak ne abból álljon a kajája nagy, inkább csak "ízesítés" legyen.
2009. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hagymát és fokhagymát ne adjatok a cicának. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de a kommentekben láttam hasonlót.

[link]

2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!