Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha a kutyám nem rágja...

Az baj, ha a kutyám nem rágja meg a csirkenyakat?

Figyelt kérdés
Mindig megfőzöm neki, de nem rágja meg, csak nyeli... Lehet ebből baj?
2011. jún. 30. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl nagy baja nem lehet, bár nem írtad milyen fajta.

Ha ennyire habzsol, inkább klopfold szét, úgy biztos nem lesz baja!


ui.: nem is tudom mikor használtam utoljára a klopfolni szót :)))))

2011. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egészséges, az biztos, tényleg inkább szedd szét neki.
2011. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szét szedtem neki csigolyákra, így sem rágja meg. Magyar vizsla Úr-ró van szó, de enni azt nem tud kulturáltan :)
2011. jún. 30. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne csirkét adj adj neki inkább marha húst(Főtt!!!) a csirke fulladáshoz is vezethet egyszer adtam a a kutyámnak (Német juhász) majd nem megfulladt fejre kellett állítani és kiszedni mert megakadt szerencse hogy nem nagyon mélyen akadt meg csak a nyelvtöve környékén. Különben is a csirke csont szilánkosra törik ezért a belét is kilyukaszthatja ez inkább a csirke combra/szárnyra igaz. De a marhahússal is vigyázni kell mikor elég kicsi el kell venni ne hogy baj legyen.

(Nem tudom hogy vagy vele de az én kutyám a marha csontot is megeszi pedig nagyon kemény nem tudom hogy tudja elrágni de legalább hófehérek a fogai és nem is kell mosni egyáltalán nem sárga se fogköves az orvos mikor meglátta eléggé megdöbbent hogy ennyire erős és tiszta gondolom azért mert nem sokan főznek a kutyára inkább táppal etetik de sok gazdi azt sem tudja hogy a táp hiperaktívvá, idegbeteggé teheti a kutyát a legjobb a főtt étel!!!)

2011. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:
persze, hisz évezredek óta főznek a kutyákra...badarság. nem mondom, hogy nem jó neki egy héten párszor, de hogy a táptól hiperaktív és idegbeteg lesz a kutya azt erősen kétlem :D
2011. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszel amit akarsz nem érdekel te akkor is jobban tudod de a legtöbb ember is így van vele a oda lök a kutyája elé valami sz.rt aztán nesze zabálj de ha tudnád miből is van az istenített tápod akkor szerintem nem nagyon vennél de persze ha érdekel a kutyád egészsége egyébként a tápban egy olyan anyag van amit a kutyád folyamatosan kíván ezáltal ha nem adsz neki megvonod tőle akkor hiperaktív, idegbeteg lesz másrészt a tápba nem friss húst adnak ami rá van írva a csomagolásra hanem döghúst,és egyéb olyan belsőségeket ami senkinek nem kell ezeket a finomságokat forgalomban/élelmezésre nem tudnak elpasszolni így inkább, hogy nagyobb bevételük legyen ezt a moslékot a macska/kutya tápba teszik így eltudják nyomni elveszik az ízét és egy másik csirke/marha ízesítésű fűszert tesznek rá így a kutya nem érzi.

De persze lehet röhögni te biztosan jobban tudod hogy készül ezért vagy olyan okos!!! De ha végig gondolnád hogy nekik az a pénz ha olcsón hozzá jutnak beízesítik forgalomban helyezik ti megveszitek a kutya még kívánja aztán megint vásároltok aztán megint megint megint. Elhiszed hogy ami a csomagoláson van igaz hogy friss 100% hús,ami vitaminokban gazdag, tartósítószer és egyéb mesterséges anyagok nélküli na persze. Egyébként a főtt étel kipucolja a kutyából a baktériumokat így kevesebb az esélye arra is hogy bélférges legyen mert úgy mellesleg nem csak az utcán szedhet össze bélférget de az is okozhatja ha egy fajta ételt eszik sokáig nincs benne változatosság. De mindenki azt a mond amit akar azt gondol amit akar azt ad a kutyájának enni amit akar engem hidegen hagy!!!

2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!